בננה פורטל דירות דיסקרטיות


דירה דיסקרטית, מי חשב שלשם יזמינו אותי אבל הלכתי, לא סירבתי כי בחיים צריכים ריגושים ובדיוק כאן כנראה החל גם הריגוש האישי שלי.
פתאום ההפתעה הגיעה משום מקום, מישהו מדהים, נראה מצוין מחכה לי באחת מאותן דירות מדהימות שתמיד חלמתי עליהן. אני נכנסת ומוצאת אותו שם עם עוד אישה מדהימה שלא הכרתי ושניהם מחייכים אליי, הוא מנשק אותה, מוצץ לה את הצוואר ואני מרגישה איך כל הגוף שלי נדרך למראה הזה, זה בהחלט חרמן אותי שאין לתאר. הוא מסמן לי להתקרב אליהם, שניהם שכובים על המיטה וזה מרגש יותר ויותר, אני מסמנת עם היד שלי ומתחילה לפשוט את הבגדים, קודם פורמת את הכפתורים בחולצה, מסירה את החצאית האדומה שלי ונשארת מולם רק עם תחתונים וחזייה, הם מסמנים לי כמו מתחננים שאתקרב, שניהם כבר ערומים מחכים לי במיטה, מחבקים זה את זו, ידו על המפשעה שלה ואז על הכוס הלוהט שלה, היא נאנחת ואני מתמוגגת מהמראה רוצה לגרות אותם עוד קצת.
דירה דיסקרטית, מי חשב שלשם יזמינו אותי אבל הלכתי, לא סירבתי כי בחיים צריכים ריגושים ובדיוק כאן כנראה החל גם הריגוש האישי שלי. הם החלו לגעת זה בזו, אני רואה איך הוא מלטף אותה, משחק לה עם הכוס הרטוב והיא דוחפת לו את היד יותר עמוק, אני מתיישבת בצד, מפסקת את הרגליים שלי והם בקשר עין איתי, מאוננת בהנאה מולם, משחקת עם עצמי ומסיתה את הראש לאחור זה מחרמן אותי יותר ויותר. היא אוחזת בזין הזקור שלו ומסמנת לי לבוא אבל אני מסמנת לשלילה, רוצה לראות איך הם משחקים זה עם זו, זה מגרה אותי בטירוף בדיוק כשהיא מתחילה למצוץ לו את הזין בהנאה גלויה. היא מחדירה את הזין שלו לתוכה ואז אני מחליטה להצטרף, מביאה את הכוס הרטוב שלי ישירות אל הפנים שלו ובזמן שהוא מזיין אותה והיא דוהרת עליו כמו משוגעת הוא מלקק לי את הכוס ומחדיר לי את הלשון עמוק לתוך הכוס הרטוב, אני מרגישה אותו ומרימה את ראשי אליה, מצמידה לה נשיקה לוהטת בזמן שהוא מזיין אותה עם הזין ואותי עם הלשון האלופה הזאת שלו.
הוא משכיב אותי על המיטה וכך גם את הגברת המדהימה והחושנית, הוא מפסק לנו את הרגליים, משחק עם הכוס הרטוב שלו ובו זמנית מכניס לה את הזין עמוק יותר ויותר אוחז לה בשדיים ומגרה את הפטמות שלה חזק ככל האפשר. "אני מתה לגמור" היא מתחננת אבל הוא לא מרשה, מסובב אותה על ארבע מתחיל לזיין אותי ודוחף לה מאחור את האצבעות שלו אצבע אחר אצבע… "אוח אתה מהמם" היא אומרת ואני פתאום רוצה לזיין אותה בעצמי, לוקחת את הדילדו שיש לי בתיק, מרכיבה אותו על עצמי והיא שוב רוכבת עליו כשאני חודרת עם הדילדו לתוך התחת שלה, מזיינת אותה חזק… היא צועקת וגומרת בטירוף…
אנחנו מזיזים אותה הצידה ומזדיינים בטירוף בזמן שהיא מביאה לעצמה ביד, הוא מזיין אותי חזק, בתחילה הוא מזיין לאט ואז מהר מרגישה איך הלב שלי עולה ויורד… "אוח את טוב" אני אומרת והוא דוחף לי את האצבעות שלו לתחת בזמן שהוא ממשיך לזיין ולא מפסיק ואני מקבלת אותו משני הצדדים.. אני גומרת בטירוף, אני צועקת בחדר והוא מגורה רצח גומר יחד איתי.
שלושתנו נשכבים על המיטה וזו הבלונדית קמה מתלבשת ושולחת אלינו נשיקה.. "נתראה שוב"? הוא שואל אותה והיא מחייכת ואומרת …. "מתי שתרצו"… היא הולכת ואנחנו נשארים בתוך דירה דיסקרטית המושלמת וכל מה שיש לי להגיד לו.. "תודה על אחלה הפתעה ליום הנישואין מאמי".