בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 הם היו זוג שאהבו סקס בחילופי זוגות. כל פעם שהם הגיעו למפגש סקס, הם הגיעו לכתובת של דירה דיסקרטית זו או אחרת.

קהילת חילופי הזוגות הייתה קהילה ענפה ומשגשגת, ואיתן ונעמה מאד אהבו לראות אחד את השנייה מזדיינים עם אנשים אחרים בסקס פרוע וחסר מעצורים.

את ליל הסילבסטר הם חגגו בבית דירות במרכז תל אביב, כשדירת הגג נשכרה להיות דירה דיסקרטית ללילה של חילופי זוגות באורגיה מטורפת.

הם היו שם עשרה זוגות, איתן ונעמה מצאו את עצמם מתרגשים וחרמנים ברמות מטורפות. זו הייתה הפעם הראשונה בה הם היו בקבוצה גדולה כזאת של חילופי זוגות, עד אותו לילה הם היו במפגשים של שניים שלושה זוגות ולא יותר מזה.

היו שם זוגות ממגוון רב של גילאים. החל מזוג באמצע שנות העשרים לחייהם, וכלה בזוג באמצע שנות החמישים לחייהם.

השתייה זרמה כמו מים, כדורי ויאגרה התעופפו שם באוויר והחרמנות הקולקטיבית הרקיעה שחקים.

עם גמר הספירה לאחור לתחילת השנה האזרחית החדשה, התחילו שם הזיונים כמו נשמעה שריקת הפתיחה. המוסיקה כיסתה על אנקות ההנאה שנשמעו שם בלי הרף, איתן ראה בזווית עינו את נעמה שוכבת על גבה על השטיח בסלון כשמעליה גבר באמצע שנות החמישים לחייו, רגליה מורמות מעל כתפיו והוא כורע ברך בין רגליה ומזיין אותה באקסטזה. איתן הרגיש איך עומד לו הזין כמו אבן והא משך אליו את הבחורה שהייתה לידו, פותח את רגליה וחודר אליה בפראות, מזיין אותה בחוזקה כשהוא לא וריד את עיניו מנעמה ומהגבר הזר שזיין אותה. הריגוש שלו הרקיע שחקים והוא הגביר את קצב הזיון שלו במקביל לקצב הזיון של הגבר הזר את נעמה. הוא גמר ביחד עם הגבר הזה, גומר לבחורה בתוך הנרתיק בעוצמה. הוא נשכב לידה באפיסת כוחות, מסדיר את נשימתו לאט.

כמה דקות לאחר מכן הוא חש יד מלטפת את איבר מינו ובהפנותו את מבטו לראות מי זאת שלידו הוא קלט מולו א נעמה, כשהיא מחייכת אליו מסופקת ומושכת אותו אחריה למיטה בחדר השינה שם חיכו להם זוג נוסף. הם התחלפו והתחילו זיון נוסף