בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אין על חיפה, משם יוצאות כל הנערות המושלמות ביותר, פעם אחת אני זוכר שהזמנו אני וחבר 2 נערות ליווי לבילוי מדהים ללא מחויבות. זה היה בהחלט משהו שאי אפשר לשכוח.

הן נכנסו לבושות במעיל מדהים ואדום, על רגליהן נעלי עקב ומסתבר שמתחת לא היה שום דבר. אוח זה היה מגרה שאין לתאר. הן הסירו את המעיל והנה לפנינו 2 נערות ליווי כמו באגדות, בדיוק כמו בפורטל לוהט כאילו יצאו מתוך עיתון כזה או אחר. הן חייכו אלינו, החיוך היה בלתי נשכח וכבר העלה בנו את הצורך לזיין אותן חזק בכל מקום שרק אפשר.

קודם הן עשו לנו עיסוי מדהים, מרחו על הגוף שלנו שמן ואז התפשטו מהמעיל והחלו לעסות את גופנו עם גופן. אני מרגיש את השדיים שלה עליי, מרגיש את הפטמות, את הכוס השעיר והמושלם מתחכך בי עד אין סוף.

היא מכניסה לי תוך כדי את האצבעות אוחזת בביצים ובזין שלי וממשיכה לעשות בגופה את גופי.. וואו זה היה מגרה ביותר, הסתובבתי, בשלב מסוים כבר לא יכולתי יותר, החבר שלי בדיוק קיבל את המציצה של החיים שלו בעודו נשאב לתוך הפה המושלם של החברה שלה.

היא שכבה בתנוחה הרגילה, פיסקה את רגליה ואני חדרתי אליה, בתחילה לאט ואז בכוח…נכנס חזק, מזיין ומת לגמור בתוכה… "תזיין אותי חזק ככה אני אוהבת" היא צעקה ולא עברו כמה שניות ואני גומר בתוכה כמו מטורף.. "אני גומר לך אני כל כך אוהב שאת כזאת זונה" אני זועק וגומר בזמן שהחבר שלי מזיין את החברה שלה באנאלי מטורף, קורע לה את התחת ומשפריץ את החומר המדהים שלו על הגב שלה…

אנחנו נרגעים, רואים אותן מתרחקות ויודעים שזו בהחלט חוויה שאי אפשר לפספס, זו בהחלט חוויה שחשוב לחזור עליה עם נערות ליווי שוות במיוחד בחיפה.