בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 שכרתי לי דירה אחת מבין אותן דירות דיסקרטיות שמלא חברים המליצו לי עליהן. חשבתי שאני לבד אבל פתאום דפיקה על הדלת, מישהי שמגבת כרוכה לה על הגוף מבקשת ממני שאעזור לה, המקלחת.. יש בעיה היא ממלמלת ואני נבוך, נותן לה להיכנס, זורם עם הסיטואציה. 

אני שוכב על הספה ופתאום אני שומע גניחות מהמקלחת, בהתחלה אני לא מתייחס אבל אז אני ממשיך לשמוע את הגניחות מתקרבות אליי יותר ויותר, אני קם, מציץ ורואה שהיא מתקלחת, מביאה לעצמה ביד בתוך האמבטיה, אני מת לזיין אותה, מרגיש איך הזין שלי עומד רק מהגניחות שלה… האם היא בקטע של לפתות אותי?

אני ניגש לאמבטיה, לוקח אותה בזרועות שלי, משכיב אותה על הספה ומלקק לה את הכוס הרטוב שלה, מכניס את הלשון ומרגיש איך זה מחרמן אותה יותר ויותר, היא מיללת כמו צמאה לעוד. אני מרגיש שזה בא, עוד שנייה אני רוצה שהיא תזדיין איתי…

היא עולה עליי, גבה מופנה אליי, אני מזיין אותה חזק, הזין שלי בתוכה, אני מזיין אותה והגב אליי. היא יורדת, עולה ושוב יורדת ושוב עולה ואין לתאר את התחושה העילאית הזאת. אוח אני מזיין אותך, אני גונח אליה בחזרה, אני מזיין אותה חזק ומרגיש שזהו, זה עומד להסתיים אבל אז משהה שוב את הגמירה שלי. 

יורדת ועולה, היא זזה ממני, אוחזת את הזין שלי ומכניסה אותו לפה, משיבה לי כגמולי, מוצצת לי בלהט, היא לא מוותרת על התחושה, על הרגע המושלם. אני מרגיש את הזין בתוך הפה שלה, הפה החם הזה, וואו זה מרגש אותי, "אני מת להשפריץ לך בפה" הוא אומר והיא ממשיכה למצוץ לו.. 

היא מאוננת לו, מעמידה לו את הזין שעומד להתפוצץ מרוב עונג והנאה, היא מוצצת לו ושואבת שוב את כל המיצים המדהימים שנגרים ממנו.. עדיין יש למה לצפות, הוא עדיין לא גמר.

הוא משחק לה עם האצבעות, הדגדגן שלה נפוח ומת לקבל את האורגזמה שלו, היא מטפסת עליו שוב, היא מזיינת אותו, רוכבת כמו משוגעת וצועקת "אני גומרת אני עוד שנייה גומרת" היא מתריעה והוא גומר יחד איתה, הם מגיעים לאורגזמה ואחריה מגיעה עוד אחת יותר טובה מקודמתה. 

היא מעשנת איתו סיגריה והוא מחייך ורק אומר לה… "תשמעי אין על השכנות שלי.. אם הייתי ידוע שאלו יהיו השכנות שלי גם בבית הפרטי שלי לא הייתי עובר דירה לעולם".