בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אהוד היה מגיע כל כמה חודשים לארץ, גם הוא כמוה רצה לשמור על חיסיון ועל מצב בו אף אחד לא באמת יידע מהמתרחש בחייו הפרטיים. הם חיפשו פתרונות, היו לעיתים נפגשים בחוף הים, או לעיתים באזורים שמעט מאוד אנשים היו פוקדים אותם אבל כל זה לא הספיק. הם רצו פינה משלהם, מקום בו יוכלו להיות ביחד מבלי לחשוש כי מישהו ראה אותם, מבלי להילחץ, הם עשו כמעט הכול וחיפשו בכל מקום אבל לא בטחו בשום דירה או חדר בבית מלון עד שהגיעו לשירות של דירה דיסקרטית – אתר המציע את אותן דירות ומעניק את האפשרות לעשות כל מה שרוצים ולוודא כי המקום חף מחשיפה ובעיקר רווי בפרטיות הנדרשת.
איימי רצתה להגשים את הפנטזיה שלה אבל לא ידעה איך ואיפה לעשות את זה, הדיסקרטיות מבחינתה הייתה מעל לכל ולכן היא לא רצתה להתפשר על כך. האושר הזה, הפורקן שהיא לא יכולה הייתה לממש ולא בגלל שהיא נשואה אלא היות והיא לא יכולה להרשות לעצמה, היה לה תפקיד בכיר וכולם הכירו אותה, היא חיפשה מקום שבו תוכל לממש את הפנטזיות שלה בצורה כזאת שאף אחד לא יידע מזה וכך תוכל לממש את הפנטזיה עם אהובה המדהים.

אהוד היה מגיע כל כמה חודשים לארץ, גם הוא כמוה רצה לשמור על חיסיון ועל מצב בו אף אחד לא באמת יידע מהמתרחש בחייו הפרטיים. הם חיפשו פתרונות, היו לעיתים נפגשים בחוף הים, או לעיתים באזורים שמעט מאוד אנשים היו פוקדים אותם אבל כל זה לא הספיק.
הם רצו פינה משלהם, מקום בו יוכלו להיות ביחד מבלי לחשוש כי מישהו ראה אותם, מבלי להילחץ, הם עשו כמעט הכול וחיפשו בכל מקום אבל לא בטחו בשום דירה או חדר בבית מלון עד שהגיעו לשירות של דירה דיסקרטית – אתר המציע את אותן דירות ומעניק את האפשרות לעשות כל מה שרוצים ולוודא כי המקום חף מחשיפה ובעיקר רווי בפרטיות הנדרשת.

הם נכנסו לחדר המדהים, הוא באמת נראה מאותם חדרים מדהימים ופרטיים בנראות שלו, ווילונות אדומים, ציוד מדהים, חדר שינה מפואר והכול מתחת לרדאר של רוב האנשים. כך הם רצו את זה, בדיוק כך, אי אפשר היה לבקש יותר טוב ואת היכולת להגשים את הפנטזיה הבלתי נשכחת הזו. הם השתרעו על המיטה, מרגישים את הנוחות שלה, מחבקים אחד את השנייה, מלטפים באהבה רבה, מתנשקים, אוהבים כל כך את המשחק המקדים. היין כבר נמזג אל הכוסות ובין לבין מספרים על איך עבר היום, בדיחה נוספת וההתרגשות גואה, הנשיקות הופכות לוהטות יותר ויותר, הוא מחדיר את הלשון שלו דרך השפתיים שלה ומריח את הריח המתוק הזה שלה.
"התגעגעתי אלייך "הוא אומר וממשיך לנשק אותה בלהט בעוד העניינים הופכים חמים יותר ויותר שאין לתאר. הם משילים מעצמם את הבגדים, הוא חופן את השדיים שלה, מנשק בלהט, מלקק את הפטמה שמזדקרת אליו ומגרה את כל החושים שלו. במקביל היא מלטפת את הזין הקשיח והמדהים הזה שלו, משחקת עם החלק העליון והתחתון ומגרה אותו ללא סוף.
בשלב מסוים הוא ירד למטה, מפסק את רגליה ולעיניו נגלה הכוס המדהים והוורוד שלה, מראה מדהים שאין לתאר.
הוא ליקק אותה בחושניות, דחף בעדינות את הלשון שלו פנימה כשהיא גונחת בטירוף. "אין אתה אלוף בזה פשוט מלך בלרדת לנשים" אמרה והוא המשיך, מלקק אותה, משחק באצבעותיו בחור של התחת המדהים הזה שלה. היא מתגרה ברמות שאין לתאר, הפטמות שלה יותר ויותר זקורות, אין זמן הם לא רוצים לבזבז אותו והיא צועקת אליו.. "תחדור אליי, תחדור אליי עכשיו".
הוא מתגרה, ניגש ומפסק שוב את רגליה, מחדיר את הזין שלו, בתחילה בעדינות ואז בכוח רב מזיין אותה חזק, החיכוך הזה גומר אותה, היא מרגישה איך הוא נכנס עמוק ולא רוצה שהוא ייצא משם, הוא מזיין אותה חזק והם גומרים בטירוף, מכפילים את האורגזמה שלהם מתנשקים בלהט ונופלים זה בזרועות זו.
"תשמעי… מצאת אחלה דירה דיסקרטית, אפשר להגיע לכאן בקביעות"? הוא שואל אותה והיא מחייכת ומנשקת ואומרת… "בטח מהיום זה המקום שלנו, זה המקום".