בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אני לא בטוחה איך להתחיל את הסיפור הזה, אולי אתחיל מהאמצע ואספר לכם שלפני כמה שבועות מצאתי את עצמי יושבת ומנסחת מודעה, סוג של להשכרה. יושבת ומנסה להבין איך לכתוב פרופיל בקטגוריה של נערות ליווי ברמת גן באתר שישמע… מושך.. מעניין… לא בטוחה בדיוק מה אני צריכה לעשות כאן. לתאר את עצמי, להציע… מה בדיוק? אם אתם חושבים שזאת תחילתה של קריירה בליווי אז לא, ממש לא, אתם טועים. אני לא נערת ליווי ואין לי כוונה להפוך לאחת באופן קבוע. כל זה היה רעיון של החבר שלי, סוג של מתנת יומהולדת.

 

אולי נתחיל בכל זאת מההתחלה. שמי קטיה, ויש לי בן זוג מקסים, בחור מהמם בחיי, חיים ברמת גן יחד כבר 5 שנים, באמת שלא חסר לנו כלום ביחד, מאושרים. הסקס הוא בדיוק מה שאני אוהבת, מפנק, חזק, לוהט בקיצור… מושלם. כל יומהולדת שלו אני מתכננת לו הפתעה אחרת, אוהבת לפנק את הגבר שלי, להפתיע אותו במשהו מעניין כל פעם מחדש. אבל הפעם, קצת לפני שהתחלתי לתכנן דווקא הוא הפתיע אותי. “קטיוצ'קה, אני רוצה לבקש ממך משהו, אני רוצה לבקש ממך להגשים לי פנטזיה" איזה כיף חשבתי לעצמי, למה לא? בשמחה אגשים לו פנטזיה.

 

“אני רוצה למכור אותך" מה? מזאת אומרת? למכור…מה?

"כן קטיוצ'קה, ללילה אחד למישהו אחר, רוצה רק להסתכל, לראות אותך עם מישהו אחר, אבל לא סתם מישהו, מישהו שישלם עלייך" אני מניחה שבשלב הזה רוב הבחורות היו מעיפות לו סטירה מצלצלת, אורזות תיק ונעלמות. אבל לא אני, אני… סקרנית, קצת…איך לומר…לא בדיוק בחורה שגרתית.

"אני מוכנה אבל רק להשכרה" אמרתי לו בחיוך שובב "רק להשכרה, לא למכור, אחרי זה אני חוזרת איתך".

"ברור קטיוצ'קה, אז רק להשכרה, בואי בואי, נחפש לך אתר לפרסם, מי שיציע הכי הרבה כסף לוקח, טוב?”

"ואם הוא לא מוצא חן בעיני?” שאלתי בתמימות.

"הוא לא צריך למצוא חן, רק לשלם, תהיי זונה אמיתית ללילה אחד בשבילי בסדר? מי שמשלם לוקח"

 

וככה חברים, מצאתי את עצמי יושבת מול המחשב, מול פרופילים של נערות ליווי ברמת גן ומנסה להבין מה בעצם אני כותבת כאן. להסביר את המצב המיוחד שלנו? לפרסם את עצמי כמו כל נערת ליווי רגילה (אבל מה עם הבנזוג, איך מסבירים את זה?) לשים תמונות? לא כזה פשוט כמו שזה נשמע. בסופו של דבר החלטתי ללכת על האמת, כתבתי שאני מוצעת להשכרה על ידי החבר שלי, עוד אחת ממאות נערות ליווי ברמת גן רק שאני… זמינה ללילה חד פעמי בתוספת תצפית. מה אתם יודעים, הטלפונים התחילו להגיע. אם לרגע חשבתי שאולי זה לא יעבוד אז טעיתי, התקשרו לפחות 20 גברים, כל מיני, כל מה ששאלתי זה כמה אתה מוכן לשלם. כל טלפון חירמן אותי יותר ויותר, רציתי כבר שזה יקרה, איכשהו הפנטזיה שלו הפכה פתאום גם לפנטזיה שלי ובשלב הזה כבר לא יכלתי לחכות.

 

אתם בטח חושבים שבסוף השתפנו, לא עשינו את זה נכון? אז זהו שדווקא כן! בסופו של דבר נמצא ה"לקוח" שלי והייתי בדיוק מה שהבנזוג האהוב שלי רצה – נערת ליווי, זונה אמיתית ללילה אחד.

 

אז מה הוידוי כאן בעצם? האמת… חבל שרק לילה אחד. טוב, לא נורא, היומולדת שלי בעוד חודשיים ואני כבר יודעת מה אני מבקשת הפעם.