בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 ערב טוב לכל הקוראים והקוראות,

קוראים לי אפריים, על שם סבי, ובקיצור אפי. אני די צעיר, אבל עם כמה שאני נראה די טוב, בחורות לא עומדות אצלי בתור, בוודאי לא בחורות שוות או בחורות שאני נמשך אליהן. במשך המון זמן שאני מחפש בחורה שתיראה לי, שתתכתב עם הטעם והאופי שלי, שפשוט תעשה לי. כמעט כבר התייאשתי, עד לפני כחודש, הרגע המדהים בו נפגשתי עם מושא כל רצונותיי.

ישבתי לתומי בבית קפה. בעוד אני לוגם מכוס קפה מהביל, צדו עיניי בבחורה שנראית כמו מן האגדות – שחרחורת, חטובה, לא גבוהה ולא נמוכה מדי, חיוך הורס, וכולה משפריצה מיניות. שלא כמנהגי ניגשתי אליה והצגתי את עצמי. היא אמרה לי ששמה מירב. ואז אמרתי לה שאני חייב להתוודות, כי נראה שאני מחפש אותה כבר כמה גלגולים. היא חייכה וחשפה שיניים לבנות ומסודרות. מירב עברה לשבת עמי בשולחן והתחלנו לדבר. השיחה קלחה היטב, ומצאנו המון תחומי עניין משותפים. ככל שהשיחה המשיכה, כך חשתי שאני מתאהב בה יותר מרגע לרגע.

נראה לי שמירב הבינה את זה, מכיוון שכרעם ביום בהיר היא הפילה עליי פצצה – היא שאלה – האם יצא לך כבר להיפגש עם נערות ליווי? עדיין לא הבנתי למה היא חותרת, והשבתי בשלילה מוחלטת. היא ענתה שכך היה נראה לה, ואז הוסיפה בסקסיות – אז זאת הפעם הראשונה, כי אני למעשה נערת ליווי.

בהתחלה הייתי בשוק ורציתי לנוס על נפשי מיד. אבל בתום כמה רגעים התעשתי ואמרתי לעצמי – אם אלוהים הביא לפניי את הבחורה המושלמת הזאת, למרות שהיא עוסקת בשירותי ליווי, סימן שזה מה שצריך לקרות, כי כל דבר קורה מסיבה מסוימת ולא סתם.

שהתעוררתי מן הקומה, אמרתי לה שאני ממש לא מבין בתחום, אבל אני בהחלט מעוניין לזרום. נסענו לדירה שמושכרת לפי שעה. נראה לי שבמהלך הסקס איבדתי פה ושם כמה שניות מההכרה. לא האמנתי במה זכיתי שכך התמזל מזלי הטוב. היא ידעה בדיוק באיזו נקודה ללחוץ, איפה ללטף ברוך ואיפה לא, כאילו שהיא מכירה אותי כבר המון זמן. כל שקל ששילמתי בהחלט היה שווה את החוויה!