בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 מסתבר שזו דירה דיסקרטית אבל משהו מדהים משהו שלא רואים כל יום. נכנסנו ועל המיטה חיכה לנו בקבוק שמפניה מדהים, על המיטה פוזרו עליי כותרת אדומים של וורדים ושושנים. כמו כן בצידי המיטה היו עוגיות נהדרות ושוקולדים – ג'קוזי במרכז החדר ונוף שאי אפשר לתאר בכלל- כאמור אחת הדירות המדהימות ביותר שאי פעם ראיתי
זה באמת סיפור שהייתי רוצה לחלוק אתכם אבל בעילום שם, הנועזות כאן מצריכה ממני להישאר במקום הזה אבל לא אכפת לי לשתף את הריגוש הענק שחוויתי לפני עשור בראש פינה המדהימה. בן זוגי החדש ואני החלטנו להמשיך ולהתרגש עם מערכת יחסים מדהימה וחדשה ואיך לא? ראש פינה, מטולה, עשינו טיול סובב צפון מרגש ובסופו בחרנו לעצמנו דירה מדהימה שבה נוכל להגשים את כל הפנטזיות הרטובות שלנו – מה ששכחתי לומר הוא שבת זוגו של בן זוגי (כן יש לו בת זוג הוא נשוי) שהתה חול וזה היה זמן מצוין עבורו ועבורי לעשות את זה טוב ובעיקר פחות מסוכן אם אתן ואתם מבינים.

אז הגענו לשם, מקום מדהים, מסתבר שזו דירה דיסקרטית אבל משהו מדהים משהו שלא רואים כל יום. נכנסנו ועל המיטה חיכה לנו בקבוק שמפניה מדהים, על המיטה פוזרו עליי כותרת אדומים של וורדים ושושנים. כמו כן בצידי המיטה היו עוגיות נהדרות ושוקולדים – ג'קוזי במרכז החדר ונוף שאי אפשר לתאר בכלל- כאמור אחת הדירות המדהימות ביותר שאי פעם ראיתי ממש כמו בספא מדהים שמקבלים בו עיסוי בצפון,  נכנסו לחדר, הוא לא יכול היה להתאפק, זרקנו את הכול על הריצפה והחרמנות תפסה אותנו. הוא נשכב על המיטה והשכיב אותי עליו, בעדינות אבל במהירות הסיר ממני את החולצה ואז את החזייה הוורודה.

אוח איזה שדיים מושלמים יש לך, את מדהימה, הוא אחז את השדיים שלי וליקק את הפטמות שהזדקרו. זה חרמן אותי, התיישבתי עליו ואפילו לא היה חצי ולו חצי משחק מקדים, הסרתי לו את התחתונים, פתחתי את הרוכסן והזין שלו הזדקר לכבודי מדהים שאין לתאר. הוא הסיר לי את התחתונים לצד והכניס את כולו אליי, הרגשתי את מלוא העוצמה, אחז במותניי, שדיי בתוך הפה שלו מוצץ בהנאה, מלקק את הצוואר מנשק את השפתיים ומזיין אותי לאט ואז בחוזקה שאין לתאר. הוא מזיין אותי בצורה כזו שאין לתאר, חושניות שאין לתאר.

בעוד הנוף מצד ימין אנחנו מזדיינים בטירוף, מזיינת אותו חזק והוא מזיין אותי בחזרה, אני מרגישה איך עוד שנייה אני גומרת, שורטת אותו בכל מקום מנשקת אותו ודוחפת את הלשון שלי לתוך הפה שלו. אנחנו גומרים בצורה מדהימה, הוא מסיט אותי על המיטה וגומר לי על הבטן, אני מלקקת את הזרע שלו מכל מקום בהנאה ואנחנו נופלים זה על זרועות זו, נרגעים מהסיבוב הראשון.

"אחלה דירה דיסקרטית מצאת לנו" אני מחייכת אליו ואנחנו אכן מתרגשים מהמעמד זורקים על עצמנו חלוק ויוצאים החוצה, בוחנים את הסביבה וקולטים בריכת שחייה אישית מדהימה- כל זה רק שלנו. אז בחנו את הסביבה מקרוב, בקבוק השמפניה ביד שלו, מתיישבים ערומים בתוך המים ונהנים ממה שמסביב – בהחלט חוויה שראוי לנצור חשבתי לעצמי והנה זה שוב מתחיל, האווירה עושה את שלה ואנחנו מתבוננים אחד בשנייה – "סיבוב שני"? הוא שואל אותי ואני מבקשת ממנו לשבת על שפת הבריכה.
הוא מפסק את הרגליים שלו ואני חופנת את הזין שלו ואת הביצים, מוצצת בהנאה גלויה ומלקקת כל פרט ופרט מלמעלה ועד למטה. בזמן שאני מוצצת לו הוא משחק עם אצבעותיו בכוס הרטוב הזה שלי, מחדיר את האצבעות שלו ואני מרגישה את האורגזמה מגיחה בפעם השנייה, דוחפת לו את היד עמוק יותר ויותר ואז מתיישבת עליו שוב ומזיינת אותו בדיוק כפי שאני אוהבת.
אנחנו מגיעים לאורגזמה שנייה ופורצים בצחוק גדול ומשחרר ביודענו שזו רק ההתחלה- הלילה עוד צעיר וכך גם הימים.