בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 מרי למדה איתי ואז באופן מוזר גם שירתה איתי בצבא, הכול היה צירוף מקרים אחד גדול. נפגשנו שוב והיא כבר הייתה נשואה אבל לא מאושרת, היא הציעה לשתות קפה, הזמינה אותי אליה הביתה שבעלה בבית, היא תמיד הייתה דלוקה עליי ונזכרנו איך לאורך השנים תמיד האש לא דעכה ביננו.

הגעתי אליהם הביתה, הם אירחו אותי מאוד יפה, פתאום הגיחה עוד אישה שאני לא מכיר ונכנסה לחדר, מבלי להגיד יותר מדי היא החלה בצורה מוזרה לנשק את בעלה של מרי, הייתי לשנייה בשוק אבל אחר כך הבנתי ממרי שזה שירותי ליווי ומשם היא הגיעה כדי להעצים את החוויה ואת הרגע.

פתאום מצאנו את עצמנו 2 גברים על 2 נשים וזה היה לוהט במלוא מובן המילה. רקדנו, התערבבנו והחלפנו ידיים מכאן לשם ומשם לכאן, שתינו כמו מטורפים ואז החלו המשחקים והריגושים להיכנס להילוך גבוה. בזמן שנערת הליווי התנפלה על בעלה של מרי, מרי ניגשה אליי ולחשה לי באוזן "עכשיו זה הזמן שלנו". היא נישקה אותי בלהט גדול ואז ירדה על ברכיה, אחזה בזין שלי שנשלף במהירות מהמכנסיים והחלה למצוץ לי בזמן שנערת הליווי המדהימה כבר פיסקה את רגליה על פניו של בעלה שליקק את הכוס הרטוב שלה והבליח מדי פעם מבטים אלינו כדי לוודא שהכול בסדר.

התקרבנו אליהם, נערת ליווי החלה ללקק את הכוס של מרי בזמן שמרי מצצה לי את הזין בחוזקה. הרגשתי שאני מת לגמור אבל כל מה שרציתי זה להגשים את החלום הרטוב באמצעות זיון אמיתי.

נשכבתי על הריצפה בזמן שמרי יושבת עליי ודוהרת עליי כמו משוגעת, באותו הזמן בעלה שעמד נתן לנערת הליווי ללקק לו את הזין ולא עברו כמה שניות והוא השפריץ לתוך הפה שלה את הזרע שלו. היא ליקקה ולא פספסה שום נקודה.

זה גירה את שנינו ובזמן שהיא עליי הרגשתי איך אני גומר, מרגיש איך הכוס שלה מתכווץ על הזין שלי וגם היא מגיעה לאורגזמה מופלאה.

נשכבנו זה לצד זו, העברנו את הגוינט שהיה לה בתיק מאוד לשני, חייכנו והבטחנו שאת המפגשים האלו חייב לעשות לפחות עוד פעם אחת – אחרי הכול יש דברים שאסור לפספס וחלק מזה זה גם המפגשים האלו.