בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 את המפגש הזה אי אפשר לשכוח, זה היה בדירה פרטית, חברים שלי עשו לי הפתעה אחרי שסיימתי את השירות הצבאי. לזה לא צפיתי, הדירה הייתה מושלמת אבל מה שהיה בתוכה היה קומץ של נערות ליווי , נשים שוות במיוחד שאני בספק שהייתי מצליח להכיר מחוץ לכותלי הבית או הבילוי.

הלנה הייתה מושלמת וכך גם ריקי חברה שלה- שתיהן הגיעו אלינו מטעם שירותי לווי ואנחנו נפעמנו ממה שראינו.. בחורות שוות שנראות מדהים, גבוהות, חזה ענק בדיוק כמו שאנחנו אוהבים ורוצים וחיוך בלתי נגמר.

הן התחילו לרקוד איתנו בחדר, "אח תזרום תפרגן לעצמך" אמר לי חברי הטוב ובאמת לאחר הכוס וודקה השנייה הרגשתי איך זה משתחרר ממני ונותן לי להיפתח יותר ויותר. פתאום מצאתי את עצמי מנשק אותה, הלנה הייתה מדהימה, הנשיקות שלה היו מדהימות, הלשון שלה הצטלבה עם הלשון שלי והיד שלה נשלחה ישר אל הזין המזדקר מתוך המכנסיים שלי.

פתחתי את הרוכסן, דחפתי את היד שלה פנימה והיא התחילה להביא לי ביד, הרגשתי איך אני עומד להתפוצץ והמראות מהצד של החבר שלי מקבל את המציצה של החיים שלו מהבחורה השנייה בכלל הגניבו אותי.

הן נשכבו זו לצד זו בתנוחת דוגי סטייל והתחלנו לעבור ביניהן, פעם אני מזיין ומכניס את הזין שלי לאחת מהן ופעם החבר שלי. הריחות התערבבו וכך גם הטעמים.

הנחנו את הידיים שלנו על העכוזים המושלמים שלהן וזיינו אותן, מכניסים את הזין עמוק ונפעמים מהחוויה המינית שרצה שלם.

הן נשכבו על המיטה, נשכבנו עליהן וקצב הזיון עלה וסחרר את החדר יותר ויותר. גמרנו לתוך החור המדהים שלהן בזמן שהידיים שלנו פולשים אל הדגדגן המגורה שלהן, משחקים עם האצבעות ומעצימים את האורגזמה יותר ויותר…. גומרים כמו משוגעים עמוק בתוך הכוס הרטוב שלהן.

נשכבנו על הרצפה והן המשיכו למצוץ לנו את הזין עוד קצת עד שזהו, נגמרו הכוחות. שירותי ליווי מממ… זה בהחלט משהו שהבטחנו לעצמנו לאמץ וליישם כמה שיותר.