בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 שנים שהייתה לי מאהבת מדהימה אבל חששתי לקחת אותה לכל מקום. הייתה לה מדי פעם דירה אבל זה לא היה מספיק ובית מלון לא בא בחשבון. כשהיא דיברה איתי על דירות דיסקרטיות הייתי מסויג עד שהיא הראתה לי תמונה והבטיחה לי שהמפגש הבא שלנו עומד להיות הדבר המושלם ביותר.

אני נשוי, פחדתי מאוד ממצלמות או מבלשים או חוקרים, אני אדם מאוד דיסקרטי ולכן בחירת דירות דיסקרטיות הייתה חשובה לי מאוד. ככה למעשה נסענו לטיול בצפון, כל אחד אמר שהוא במקום אחר, אני ציינתי שאני בפגישה והיא אמרה שהיא נמצאת בנסיעה מטעם העבודה.

נסענו לצפון, הגענו אל אחת מאותן דירות דיסקרטיות שוות באזור. "וואו יש כאן ג'קוזי" היא אמרה לי וביקשה שאמלא אותו בזמן שהיא מעבירה על עצמה מקלחת קטנה.

מילאתי את המים בג'קוזי המושלם ופתאום היא יצאה עם חלוק סקסי, בלי בגדים, הערווה שלה בצבצה וזה גירה אותי מאוד.

התקרבתי אליה מאחור, היא התכופפה, רציתי להחדיר קצת את הזין שלי או את הקצה שלו בכוס הרטוב שלה להרגיש את הדבר המושלם הזה.

נכנסנו להשתכשך קצת בג'קוזי ושתינו קצת יין, אחר כך כבר לא יכולנו להתאפק, האווירה התלהטה, התנשקנו קצת וזה גירה אותנו אף יותר. ניגבתי ממנה את המים ולקחתי אותה למיטה, היא נשכבה עליה, פיסקה את רגליה ונתנה לי להחדיר את הראש ואת הלשון ישירות אל תוך הכוס המושלם והוורוד הזה שלה.

ליקקתי בהנאה את הדגדגן הזקור שלה, היא גנחה ודחפה את הראש שלי עמוק יותר לתוך הכוס הלוהט שלה. לאחר כמה וכמה ליקוקים כבר לא יכולתי יותר, הרמתי את עצמי והיא אחזה לי את הזין, הכניסה אותו לפה והחלה ללקק לי את הביצים בהנאה גלויה. היא מצצה לי ללא סוף, הרגשתי איך הזין שלי מגיע ישירות אל תוך הגרון שלה, הפה שלה נסגר והיא מזיינת אותי עם הפה הלוהט שלה.

לקחתי אותה, עמדתי ושמתי אותה על הזין שלי… "אוח אני אוהב לזיין אותך בעמידה" אמרתי והמשכתי לזיין אותה חזק עד שהיא הגיעה לאורגזמה וצרחה את נשמתה…"אני גומרת אוח אני גומרת" אמרה וגרמה לי להקפיץ אותה על הזין שלי יותר חזק עד שהגעתי גם אני לאורגזמה המיוחלת… זו שאני כל כך אוהב לקבל אותה.