בננה פורטל דירות דיסקרטיות


 

הילה הייתה המורה הכי כוסית ושווה בבית הספר.

אני הייתי קפטן נבחרת הכדורסל.

לידי היא נראתה כמו בובת ברבי מושלמת. גוף גמיש של ספורטאית, קטנטונת ופלפלית קופצנית. הרגשתי שהזין שלי עומד, בכל פעם שהסתכלתי עליה, והייתי מפנטז עליה בלילות בזמן שהייתי מאונן עד שהייתי גומר. הייתי חייב לזיין אותה, רק שהייתה בעיה קטנה. היא הייתה המורה שלי לספורט.

שבוע לפני סיום הלימודים, ולקראת יציאה לחופש הגדול, הייתי חייב לפנות אליה. ידעתי שאם אני לא אעשה משהו עם עצמי, אני אשתגע. סיום התיכון אצלי כבר היה קרוב מתמיד, מה יש לי להפסיד: כולה עוד שבוע, ואני לא אהיה התלמיד שלה יותר.

פניתי אליה בהפסקה, ושאלתי אותה ישירות אם נוכל להיפגש אחרי שעות הלימודים באיזה מקום. היא הביטה בי מופתעת למשך כמה שניות, ואז ראיתי במבטה את זה שהיא קלטה מה אני רוצה ממנה. היא חייכה בזווית הפה, ונתנה לי כתובת של מקום. כששאלתי אותה – מה זה? היא אמרה לי שזו אחת משתי דירות דיסקרטיות שהיא מכירה, ובאמת הגיע הזמן שאני אגדל ביצים.

לא היה לי בכלל ספק למה היא התכוונה, מסתבר שהיא רצתה להזדיין אתי, בדיוק כמו שאני רציתי אותה. קבענו שעה, ואני רצתי הביתה להתקלח, לפני המפגש המיוחל.

שעתיים אחר כך כבר הייתי במקום, שילמתי מראש על החדר לשעתיים, וחיכיתי לה בכיליון עיניים. לא עבר הרבה זמן והיא עמדה בפתח הדלת, לבושה במכנס קצר וגופייה. זה העמיד לי את הזין, ולא ראיתי כלום. מיהרתי אליה, הרמתי אותי כמו בובה, הושבתי אותה על הזין שלי, שכבר היה בחוץ תוך שהוא נלחץ בבד מכנסיה. הרגשתי מעבר לבד את החום של הכוס שלה והשתגעתי, לא יודע איך הצלחתי להוריד ממנה את המכנסיים ביד אחת, אבל מצאתי את הזין שלי בתוך הכוס הלוהט שלה. הזדיינו בעמידה, כשהיא עולה ויורדת על הזין שלי בקצב הולך וגובר, כמה שהיא קטנה ככה הכוס שלה הצליח להכיל את כל הזין הגדול שלי. שניה לפני שגמרתי בתוכה בצעקה, ראיתי זיקוקים מעונג.

הזדיינו שוב לשעה ארוכה, החור של התחת שלה נפתח לשניים ממה שעשיתי לה, הפה שלה הרגיש את הזין שלי עד הגרון. והכוס הזה, אוח, זאת הייתה מתנת סיום מושלמת לסוף הלימודים.