בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היא קרעה את התחת שלה מסביב לשעון. מורה לביולוגיה בשלוש מכללות במרכז הארץ, בעלת תואר שני בהוראה וביולוגיה. התסכול שלה מתלוש השכר שקיבלה כל חודש הדיר שינה מעיניה, בלי שום קשר בין המספרים שנכנסו לבנק לתואר שהחזיקה. עם כל אהבתה למקצוע אותו לימדה, היא הייתה חייבת הכנסה נוספת ולאחר מחשבה מרובה החליטה לשלב את אהבתה לסקס עם כסף.

היא נראתה פצצה, כוסית מטורפת, מודעת לעצמה וקדימה לחגיגה. לאחר שפרסמה את עצמה החליטה שאת הלקוחות שלה היא תקבל אך ורק באותן דירות דיסקרטיות נעימות המושכרות לפי שעות. בכל זאת, ביתה הוא מבצרה. היא כבר הספיקה לבדוק כמה דירות דיסקרטיות, לבסוף החליטה על שתיים מהן שנראו לה הכי מתאימות. נקיות, מאובזרות, מיקום מרוחק מאזור מגוריה ומהמכללות בהן לימדה ואינטימיות.

הוא הגיע אליה כמה ימים לאחר הפרסום. היא נראתה לו שווה באתר שפרסמה. פנים חדשות לו, כלקוח קבוע של שירותי סקס וליווי. משהו בה משך אותה אליו, כנראה הבתוליות שלה בתחום. כשנכנס לדירה בה חיכתה לו, מצא מולו את אחת הנשים היפות שראה בחייו. הוא נמס ברגע ממבטה הנבוך וחייך חיוך מושלם. הוא הרגיש איך הזין שלו עומד, יודע בתוך תוכו שזאת  לה הפעם הראשונה כנערת ליווי. הוא ניגש אליה, מלטף את פניה באצבעות ארוכות. נושק לה ברכות על פניה, היא הושיטה יד מהססת אל בין רגליו, חופנת את הזין שלו מבעד לבד מכנסיו. הקשיות שלו הדליקה אותה והיא החלה להשתחרר, נותנת לאהבתה לסקס להתגבר על המבוכה הראשונית שחשה. לא עבר זמן רב והם מצאו את עצמם במיטה, ערומים כביום היוולדם. הוא מצץ את פטמותיה אחת אחרי השנייה עד שנעמדו כשני כפתורים, הזין שלו נמצץ בפיה עד שהרגיש את שערות עורפו מסתמרות מהנאה מטורפת. כשחדר אל תוך הכוס הלח והלוהט שלה בסופו של דבר, הוא הרגיש כאילו הוא נמצא בגן עדן. הוא פמפם וטחן אותה בכל תנוחה אפשרית, כשהם גומרים פעם אחר פעם כאילו אין מחר.

הוא הפך להיות הלקוח הקבוע שלה, מתמכר אליה. הרווחה הכלכלית שחוותה כעבור זמן קצר נתנה לה אוויר לנשימה, וכל זה משלושה לקוחות קבועים בלבד. הוא היה המועדף עליה.