בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 "אני אוהבת לפגוש אותו הוא מזיין אותי חזק" היא כותבת ואני ממשיך לקרוא, "אני אוהבת לראות אותו ולא לבזבז דקה אחת, אני אוהבת שהוא מלקק לי את הכוס וישר פותח אותו ומכניס לי את הזין עמוק".
מצאתי את היומן שלה מונח במקרה על שולחן המטבח, הוא היה פתוח זה לא שחיטטתי ואז קלטתי מתוך הסקרנות שלי את המילה כוס וליקוקים, הייתי חייב לראות מה כתוב שם. אז נשכבתי על המיטה, פרסתי את הרגליים, הורדתי את המכנסיים והזין שלי היה שרוע במצב שינה. פתחתי את היומן והנה אני קורא את זה… הלנה בת הזוג שלי עבדה במשרדי ליווי זה מה שאמרה לי, היא אמרה לי שהיא כרגע פקידה במשרד זה מה שאני לפחות יודע אבל פתאום אני קורא על משהו אחר לגמרי, גילויים לוהטים על בת הזוג שלי? יש מצב.
"אני אוהבת לגרות את עצמי לפני שאני הולכת ללקוח חדש" פתאום אני רואה את זה וממשיך לקרוא, "כן אני אוהבת להזדיין חזק עם הלקוחות שלי, אני אוהבת להתפשט ושהם מלקקים לי את הכוס, מחדירים את הלשון עמוק ומזיינים אותי עם הלשון שלהם" אני בשוק, אני לא יכול להפסיק לקרוא, יש מצב שאשתי הנוכחית נערת ליווי? אני דווקא אוהב את הרעיון… הנה היא מתעדת ביומן מה היא עושה ומה עושים לה הלקוחות שלה וזה מגרה אותי בטירוף, אשתי השקטה והיפה היא זונה אמיתית במיטה, היא מענגת גברים אחרים וזה מדליק אותי יותר ויותר.
"אני אוהבת לפגוש אותו הוא מזיין אותי חזק" היא כותבת ואני ממשיך לקרוא, "אני אוהבת לראות אותו ולא לבזבז דקה אחת, אני אוהבת שהוא מלקק לי את הכוס וישר פותח אותו ומכניס לי את הזין עמוק". היא ממשיכה ואני מרגיש איך הזין שלי נעמד, אני שולח אליו יד ומתחיל לאונן בטירוף… אני נשכבת על המיטה ומאוננת והוא בא ודוחף את האצבעות שלו כמו מצטרף לחגיגה, הוא מנשק לי את הצוואר, מלטף את השדיים והפטמות שלי מזדקרות לכבודו … היא ממשיכה ואני מאונן, הפעם יותר מהר כמעט שגומר. הוא שוב מלקק את הדגדגן, הלשון שלו רוטטת לי בתוך הכוס אוח ואני אוהבת את זה, אני יכולה לדמיין אותו ועוד כמה גברים באים ומזיינים אותי חזק בדיוק כמו שאני צריכה ואוהבת. הלשון שלו נכנסת ויוצאת ושוב נכנסת ויוצאת והוא בו זמנית דוחף את האצבעות שלו משתעשע לי עם החור של התחת ועם הדגדגן, אני מתה לגמור אבל עוד לא.. .אני רוצה לתת לו את הזמן המושלם. אני יורדת על ארבע ומתחילה למצוץ לו את הזין המושלם, אני לוקחת אותו אליי, מלקקת לו את הביצים ואת החור המדהים של התחת שלו בזמן שהאצבעות שלו לא עוזבות את הכוס הרטוב הזה שלי.
הדלת פתאום נפתחת, אני מחביא במהירות את היומן והיא מוצאת אותי עם הזין שלוף, אני לא אומר מילה, מסמן לה עם היד והיא כמו זונה קטנה ניגשת אליי, מורידה את התחתונים ומזיינת אותי חזק. היא דוהרת עליי כאילו אין מחר, אני מרגיש יותר ויותר קרבה … האישה מהיומן היא נערת ליווי מצליחה והיא בת הזוג שלי ורק שלי. אני מפסק את רגליה חזק, מכניס לה את הזין ומשלים את כל מה שהלקוח… ההוא מהיומן עשה בה, אני כועס, אבל גם שמח מזיין אותה והיא דוקרת את גבי עם הציפורניים החדות שלה, הרגליים שלה משולבות על התחת שלי ואני מחדיר לה את הזין… "תחדיר אותו יותר חזק" היא צועקת ושנינו מגיעים אל האורגזמה שלנו יחד…
היומן.. אוח היומן אני ממלמל והיא שואלת… "מה, מה אמרת"? ואני רק מהנהן בראש ועונה לה… "כלום שום דבר"…