בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אני מת על אילת, זו בהחלט עיר מדהימה שתמיד מעוררת בי את התחושה לעשות דברים אחרים, לבלות, לכייף וגם לפגוש נערות ליווי שוות במיוחד אבל אם זה לא קורה בתוך דירות דיסקרטיות זה תמיד מעלה בי ספק.

אז איך שבחרתי אותה מושלמת כל כך היא חיכתה לי כבר בתוך הדירה המדהימה שהובטחה לי. אני כל החיים בוחר בבתי מלון אבל הפעם הלכתי על משהו אחר, על דירות דיסקרטיות שגם נמצאו בסופו של דבר המקום המתאים ביותר לבילוי מדהים ומושלם.

בדירה היה ג'קוזי מדהים והיא חיכתה לי בתוכו, ערומה, לוהטת יותר מתמיד, היא חיכתה וסימנה לי עם האצבע האדומה שלה להגיע, לגעת, לנשק.

התקרבתי, החזה המושלם והגדול שלה בצבץ לי מהג'קוזי, יכולתי לדמיין את שיער הערווה שלה על הפרצוף שלי. היא נתנה לי סימן להתפשט, הורדתי את כל הבגדים וניגשתי ישירות אל הפה שלה ששאב את הזין שלי עמוק לתוך הגרון שלה.

ממש כך, לא בזבזנו זמן רציתי לגמור, הייתי חרמן עליה רצח והיא מצצה לי כאילו זו הפעם המליון שלה ואולי כן, אולי היא באמת אוהבת את זה מעבר לכך שהיא גם מתפרנסת מזה, מלקקת לי את הביצים בהנאה גלויה, מנשקת כל חלק וחלק בזין שלי שעומד כמו טיל ואני מת לזיין אותה חזק, מדמיין כי הפה המושלם שלה זה הנרתיק הצר והשווה הזה שלה.

אני מרים אותה מהג'קוזי וזורק אותה על השטיח שהיה בלב החדר. מפסק לה את הרגליים, מעביר לה את האצבעות על הדגדגן הגדול והתפוח שלה ומכניס את הזין שלי עמוק לתוך הכוס שלה.

"אוח אני מתה" אני שומע אותה גונחת וזה מדליק אותי אפילו יותר. אני מזיין אותה לאט ואז מגביר את המהירות יותר ויותר וזה מגרה אותי עד אין ספור. היא זורקת אותי על השטיח ואומרת לי "עכשיו תורי" היא מזיינת אותי חזק, יושבת עליי, דוהרת עליי כאילו אין מחר.

"אני גומרת, גומרת" היא צועקת וזה גורם לי לתפוס לה את המותניים ולזיין אותה עמוק ועד הסוף, להגיע לאורגזמה שכל כך הייתה חסרה לי…. אנחנו גומרים יחד, פתאום זה מרגיש הכי חזק שיש.

אנחנו שותים יין, מעשנים את הסיגריה של האחרי ומתגלגלים מצחוק, עייפים, אבל בהחלט מרוצים ושבעים מחכים לסיבוב הבא.