בננה פורטל דירות דיסקרטיות


שולה צעקה בהנאה כשהזין של תומר היה עמוק בתור החור של התחת שלה. היא עמדה על ברכיה בתנוחת דוגי כשהוא בא אליה מאחורה וטוחן אותה בטירוף חושים. המפגשים המיניים שלהם  באחת מאותן דירות דיסקרטיות בעיר התחילו כחודשיים קודם לכן כשתומר בא לאסוף את איילה, הבת שלה. היא סיימה להתקלח וביקשה ממנו לחכות לה בסלון בזמן שתתארגן. הוא נראה טוב, ושולה מצאה את עצמה לא פעם מפנטזת עליו איך הוא מזיין אותה ומפרק לה את הצורה. לא היו לה רגשות אשמה על זה שהוא יצא עם בתה, היא הייתה נימפומנית וכל זין שעבר לידה פשוט הצית את דמיונה. תומר במיוחד עשה לה את זה, מה יותר מספק מלהזדיין עם החבר של הבת?

"אתה מסופק מינית עם איילה?" שאלה אותו שולה בפתאומיות. תומר בלע את הרוק בהפתעה. הוא לא ציפה לזה. "אתה מוזמן להזדיין גם אתי" המשיכה בנונשלנטיות ובלי בושה "זה יהיה הסוד שלנו, ככה תהנה גם מהמקור" קרצה לו. תומר ההמום לא הוציא מילה מפיו וכשאיילה יצאה מהחדר לאחר דקות ספורות, הוא מלמל להתראות רפה ויצא. שולה נשארה לבדה ואוננה על הספה בסלון, יודעת שהיום הזה קרוב.

יומיים אחר כך הופיע תומר בביתן של שולה ואיילה. שולה פתחה את הדלת וחייכה כשראתה אותו. "איילה לא בבית" אמרה. " אני יודע" ענה לה "באתי אלייך, אבל לא נזדיין פה". הוא מצא כמה כתובות של דירות דיסקרטיות באינטרנט והם נסעו לאחת מהן. עוד ליד הדלת הוא כבר משך אותה אליו. שולה, אישה בשנות הארבעים לחייה, הייתה כוסית ונראתה אף יותר טוב מהבת שלה. הניסיון המיני שלה והתאבון הבלתי נדלה שלה הוסיפו אש לאווירה ותומר מצא את עצמו מזדיין כמו שלא הזדיין מימיו. "שולה, אוחח, אני מת בתוכך" גנח ונגח בה מאחורה. "איזה כוס חם ולוהט, תפתחי רגליים חזק". היא פיסקה עוד את רגליה, מרגישה אותו נדחף לתוכה עמוק יותר. הוא חפן את שדיה, נושך קלות את פטמותיה. "אני גומרת, כן, אני גומרת" נאנקה "עמוק יותר, תומר". הוא השתגע והגביר את המהירות. הם ראו כוכבים כשהגיעו לאורגזמה.