בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אף אחד מבאי הרחוב לא ידע מה הסיפור של אותו הומלס שישב על המדרכה בכניסה לבר באבן גבירול בתל אביב. הוא היה חדש בנוף, כנראה עוד אחד שאיבד את רכושו וביתו בתקופה האחרונה. הוא נראה מנותק מסביבתו, אולם מתחת לעפעפיים עצומות למחצה הוא בחן את העוברים והשבים. הוא ראה בלילות מראות של נרקומנים וזונות, אלכוהוליסטים ומכות ושמר לעצמו את מחשבותיו ורחשי ליבו. סטודנט לסוציולוגיה ומדעי ההתנהגות, שהחליט לעשות עבודת מחקר בהסוואה.

במשך ימים עקב מרחוק אחרי שתי בחורות מרשימות, יודע בבירור שמעבר לעבודתן במשרד יחסי הציבור בכיכר ממול הן גם עובדות בתור נערות ליווי. באחד הלילות הקרים, התיישבה לידו במפתיע ומשום מקום אחת מאותן נערות ליווי בתל אביב. היא הושיטה לו קופסה ממנה עלו ריחות של תבשיל חם ומגרה והוא הרים אליה עיניים שואלות. מקרוב היא נראתה לו אפילו יותר יפה ומרשימה, ומשהו במחווה הקטנה שלה הזיז בליבו הקפוא והסגור רגש מסוים.

היא ישבה לידו בשתיקה כשאכל בתאבון, וחיכתה בסבלנות עד שסיים לאכול. היא קלטה אותו מחלון משרדה כבר ביום הראשון שהגיע, ומשהו בו סקרן אותה. במשך חודשים הם נמשכו אחד לשנייה משיכה חייתית, חייהם מתנהלים בשני קצוות שונים של הסקאלה, כך על פי דעתה לפחות. היא לקחה אותו לדירתה, עוזרת לו להתקלח ולהתגלח. מתחת לחזות המחוספסת שלו נתגלה גבר מדהים ביופיו. הוא לא יכול היה להוריד ממנה את ידיו, ובמשך לילה שלם הם שכבו ברגישות אין קץ, ובעדינות מדהימה. היא פתחה בפניו את רגליה וגופה, כשנכנס לתוכה עם הזין החזק שלו. עוצר לרגע קט, מרגיש את אותה שניה של חדירה וממשיך בזיון חזק ונמרץ עוד ועוד עד שגמר בתוכה בשאגה. היא חוותה אורגזמות מטורפות כשנגע בה, והוא הרגיש חשמל בכל גופו כשמצצה לו את הזין ושיחקה באשכיו באצבעותיה.

כשהשמש הפציעה, הם שכבו אחד בזרועות השנייה והוא סיפר לה בקצרה את סיפור חייו. לפני שהלך מביתה, שכב איתה עוד פעם אחת אחרונה, נהנה ממקצועיותה וגמישותה. בעבודת הגמר שלו על התנהגות האדם הוא הקדיש פרק נרחב לפירגון של נערות ליווי בתל אביב וזאת על סמך התרשמותו מאותו לילה בלתי נשכח בחייו.