בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 את רוב הימים שלי אני מבלה בבית, אני לא בליין, אני אוהב קצת טלוויזיה, אינטרנט, יזיזות וזהו. לרוב אני מבלה לא מעט בעבודה ולפעמים כשאני חרמן אני מעדיף שירותי ליווי שווים. ככה גם הגעתי אליה, לבחורה המושלמת הזאת שעליה אני רוצה לספר לכם- היא הגשימה לי כל פנטזיה שרצה לכם בראש תהיו בטוחים בזה.

השכר שלי שווה במיוחד כך שאני אוהב מדי פעם לזמן אליי מישהי מטעם שירותי ליווי. תמיד השקעתי בעצמי אז למה לא כשמדברים על נערת ליווי שווה? אני גם אדם מאוד דיסקרטי וכל זה בהחלט קשור לבחירות שעשיתי בחיים וביניהן גם בחירת נערת ליווי שווה.

כריסטי הגיעה בדיוק ב10 כמו שקבענו, באותו יום ישנתי טוב, הייתי רעב והפנטזיה רצה לי בראש. היא דפקה על הדלת, נכנסה מיד ולא פספסה שום הזדמנות או זמן מיותר. היו לה שדיים גדולים כמו שאני אוהב ולמעשה היא נראתה בכללי כמו שחקנית לקוחה מהאתרים בהם אני מציץ כשמתחשק לי לענג את עצמי ולהביא ביד.

"אני רוצה שתזיין אותי חזק בתחת" פתאום היא אמרה את זה בלי להמתין יותר מדי, הסירה את הבגדים, לקחה מהתיק  שלה את הווזלין וביקשה שאמרח לה על החור המתוק של התחת המושלם שלה.

אז אולי לא הייתה לי הכנה מראש אבל זה גירה אותי ברמות הפתיחות שלה. פתאום הבנתי שהיא באמת מקצועית ושאני הולך להגשים משהו יותר גדול מסתם פנטזיה. מזגתי לה יין, היא לגמה ממנו קצת ואז הניחה את הכוס ביד והתפנתה אליי…

היא נשכבה על הספה והחלה להביא לעצמה ביד, מגרה אותי רצח, אני כבר מדמיין איך אני מדמיין אותה ואז נזכר בווזלין. אני לוקח אותו, מסובב אותה, משכיב אותה על הרצפה כמו בסרט הולס האחרון בפריז, מורח לה אותו על החור ומזיין אותה חזק כמו שהיא מבקשת. אני מרגיש את הזרועות, הידיים והציפורניים שלה על התחת שלי.

"תשפד לי אותו חזק" אני שומע אותה וזה יותר מדליק אותי… אני מזיין אותה יותר חזק ומרגיש את החור הצר הזה עוד שנייה אני גומר בגללו. הכנסתי את הזין שלי עוד כמה פעמים ובום, גמרתי כמו מטורף, השפרצתי לה לתוך התחת הענוג הזה שלה…..

שקט השתרר בחדר, המשכתי לשכב עליה, אנחנו מסתובבים זה לזו, נשכבים על השטיח ומעשנים את הג'וינט שהיה לה בתיק.