בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 זה בהחלט היה קטע בחיים שלא אשכח, עבדנו יחד במוסך, אני הייתי מוסכניק מוערך והיא הייתה פקידת קבלה. לרגע לא חשבתי שבשעות הפנאי שלה היא עוסקת בין היתר כאחת מיני קבוצת נערות ליווי. טוב אולי כיום אני בהחלט מבין אותה, המצב בארץ לא מזהיר והיא חיפשה משרה נוספת שתוכל לעמוד בכל התשלומים שנחתו על הראש.

פעם אחת היא פשוט התיישבה לצידי וסיפרה לי על המצב הכלכלי הקשה אליו נקלעה, הצעתי לעזור. היא הזמינה אותי אליה הביתה שנדבר, אולי אפילו נחתום על הסכם, לא היה לי מושג עד לרגע זה שהיא בכלל נערת ליווי. נערות ליווי? מה לי ולזה? היא נכנסה אליי הביתה, הביאה איתה יין, בתחילה לא הבנתי, אבל לאחר שהשקתה אותי ואותה עם היין המדהים, הראש הסתחרר והתחושה הייתה מדהימה שאין לתאר.

פתאום מאף ושום מקום, היא נישקה אותי, הגוף שלה והמגע שלה היה נעים, פתאום ראיתי אותה בעין אחרת לגמרי. היא חירמנה לי את הצוואר, הלשון שלה הגיע אל תנוך האוזן שלי וזה העמיד לי את הזין כפי שלא עמד מעולם. כל מה שרציתי באותם הרגעים זה לזיין אותה חזק וכמה שאפשר.

היא מפשילה ממני את המכנסיים שלי, מורידה את תחתוני האמריקאיים, מוצצת לי בהנאה מבלי לשאול אותי יותר מדי מה ואיך היא עושה את הדברים. היא מלקקת כל חלק וחלק בי החל מהמפשעות שלי, עד לביצים הכאובות והחרמניות שלי ועד לזין הזקור שרוצה לפרוץ לתוך הפה שלה ולגמור בתוך החום המדהים הזה שלה.

אני מרים אותה באמצע החדר, לא רוצה לגמור מהירידה המדהימה שלה, שם אותה על הזין שלי ומזיין אותה על הקיר, ככה כמו שהיא, היא מרגישה את זה, נאנחת, גונחת בטירוף, הנה זה תוקף אותה … אני מרגיש שעוד שנייה היא גומרת…

אני גומר לפניה, לא יכול להתאפק…. "יופי מותק תגמור" היא לוחשת לי וזה מדליק אותי יותר… אני משפריץ בתוכה ומבין שיש לה עתיד… היא בהחלט נערת ליווי שיכולה לעשות לא מעט כסף מזה.