בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 יעל הקפידה שבנותיה העובדות ימשיכו את לימודיהן האקדמיים כמו שצריך, תוך שמירה על פרטיותן ובריאותן. היא ניהלה מכון קטן אשר מספק שירותי ליווי ללקוחות מעטים ומובחרים. היא בחנה את הלקוחות אשר פנו אליה בזכוכית מגדלת ודחתה על הסף כל מי שלא נראה לה. בנותיה הופנו אך ורק למי שביקש בנות שילוו אותו לאירועים חברתיים, יציאות משותפות ודיסקרטיות, נסיעות עסקים ושיהיו בנות לוויה מעניינות ואיכותיות איתן תהיה אפשרות לנהל שיחה טובה מעבר לשירותי סקס ופורקן מיני במיטה בסופו של יום. הם היו אנשי עסקים חזקים ואנשי מפתח שהחזיקו במשרות בכירות, ואותן בנות שהתלוו אליהם במסגרת שירותי ליווי נדרשו לרמה מתאימה וגבוהה בהתאם למעמד בו היו.

שי היה אחד הלקוחות הוותיקים של יעל והקשר ביניהם היה חברי ומבוסס על הערכה וכבוד הדדיים. ערב אחד הוא התקשר וביקש ממנה שתשריין לטובתו שתיים מבנותיה לסוף שבוע של פגישות עסקים באיטליה עבורו ועבור שותפו. כמובן שהן ילוו אותם בכל מקום בו יהיו ויתנהלו כבנות זוגם לכל דבר ועניין במהלך אותו סוף שבוע. שבוע לאחר מכן הם נסעו יחד עם הבנות, ובמסיבת העסקים בה היו נוכחים נשענו על זרועותיהם שתי בנות מדהימות ביופיין, אשר יחד עם יופיין מסובב הראשים שידרו חוזק ואיפוק מרשימים. בנות שיחה מעניינות ששלטו במגוון תחומי עניין והשתלבו במקום בצורה מושלמת. הן הסבו הנאה לגברים שאיתן, ולאחר שעות מספר, כשחזרו לבית המלון בו שהו, הם נהנו המשך ערב פרטי ומלא סקס טוב. שי חדר לתוכה בעודם עומדים מתחת לזרם המים החמים במקלחות הגדולה. הוא הרגיש את להט גופה, וחש איך נרתיקה סוגר על הזין שלו בלחיצות מושלמות, כאילו היא הותאמה במיוחד בשבילו.

אנקות ההנאה של שניהם נשמעו טוב בחלל הסוויטה בה היו, וכשהמשיכו בחדר השינה היא רכבה עליו בפראות ובתשוקה, מכילה אותו עמוק בתוכה. הוא גמר פעם אחר פעם באותו סוף שבוע מענג איתה, כשבין אקט מיני אחד למשנהו היא מספקת לו שירותי ליווי מהשורה הראשונה בפגישותיו העסקיות עם לקוחותיו האיטלקיים. עם חזרתם לארץ נשק לה על שפתיה והודה לה על סוף שבוע מענג.