בננה פורטל דירות דיסקרטיות


בעלי, שיהיה בריא, יכול היות הגבר הכי מקסים שבעולם, אבל בכל מה שקשור בקידום בעבודה – הוא יכול להיות סמרטוט רצפה. כבר שנים שהוא עובד בתור מנהל עבודה במפעל ביישוב שלנו, וכל פעם שמתפנה תפקיד, שיכול להכניס לו יותר כסף למשכורת, מישהו אחר מקודם, והוא נשאר תקוע במקום. לא משנה הוותק, ולא משנה כלום. כמה שלא דיברתי אתו, זה ממש כמו לדבר לקיר.

ערב אחד היה אירוע גיבוש, שארגן וועד העובדים, ויצאנו. החלטתי שאני עושה מעשה, ויוזמת שיחה עם הבוס שלו, כדי להבין איפה נופלים הדברים. נראיתי פצצה, אישה בת ארבעים, עם גוף מושלם, חזה עומד, ובטחון עצמי של בת זונה.

בחרתי שמלה שחורה צמודה לגוף, עם מחשוף עדין בשדיים וכתפיות, נעלתי נעלי עקב נמוכות והתאפרתי קלות.

הגענו למקום, ומצאנו את עצמנו נהנים ממפגש עם אנשים, שלא ראינו זמן רב.

כשנקרתה בפניי ההזדמנות הראשונה, משכתי את מוטי, הבוס של בעלי, לכיוון הבר. הוא חיבק אותי בחבריות ושאל לשלומי, תוך כדי שהוא בוחן את גופי המרשים. "מה צריך לקרות ששאול יקבל את הקידום בעבודה?", שאלתי ישירות, בחיוך.

"תזדייני אתי", מוטי השיב, מבלי להתבלבל.

הישרתי מבט לתוך עיניו. ואמרתי – "תקבע מקום וזמן, ותדבר אתי".

יומיים אחר כך, מוטי התקשר אליי, והזמין אותי לאחת מאותן דירות דיסקרטיות שהכיר.

ידעתי שהוא פרפר לא קטן, ולא התפלאתי עליו.

הגעתי למקום בשעה היעודה, משום מה כולי נרגשת ורטובה בין רגליי. מוטי היה גבר מושך מאד, גרוש ועם סקס אפיל ממגנט. מתחת לשמלה שלבשתי, לא היה כלום. מיד כשסגר אחרי את הדלת, הוא משך אותי אליו בתשוקה, נישק אותי חזק על שפתיי. נעניתי לנשיקתו ונצמדתי אליו, תוך כדי כך שהוא השעין אותי בגבי לקיר.

הרגשתי מבעד למכנסיו איך הזין שלו נעמד חזק וגדול. הושטתי את ידי ופתחתי את מכנסיו, הכנסתי את ידי לתחתוניו, וחפנתי את הזין התפוח שלו. הוא זיין אותי בעמידה, כששמלתי הייתה עוד עליי, ומכנסיו היו מופשלים על קרסוליו.

נראה לי שאת גניחות ההנאה שלנו היה ניתן לשמוע בקלות מעבר לדלת. לא עניין אותנו כלום. בעלי קיבל את הקידום מהר מאד, ואילו אנחנו המשכנו להיפגש פעם בשבוע באותן דירות דיסקרטיות לזיונים מלאי תשוקה ודמיון.