בננה פורטל דירות דיסקרטיות


הן עזבו את רמת הגולן ועברו לגור במרכז. נערות דרוזיות שנודו ממשפחתן מסיבות אלו ואחרות. הקשר נותק לחלוטין והן מצאו את עצמן מתמודדות עם קשיים שלא חוו קודם לכן. שלוש בנות, שהחליטו לעבוד במקצוע העתיק בעולם. בשעות היום הן עבדו בעבודות משרדיות במרכז, ובשעות הלילה קיבלו חוג מצומצם של לקוחות בשתי דירות דיסקרטיות  ששכרו אחת ליד השניה לפי שעות.

אור חיפש משהו אחר ומיוחד למסיבת רווקים שתכנן לחברו הטוב, מסיבת סקס בהחלט באה בחשבון, אבל הוא רצה אותה קצת אחרת. לאחר חיפוש ממושך באתרי סקס, פרסומים ואתרי הבית של נערות ליווי רבות ומגוונות, הגיע לאתר שמשך את עיניו. הן פרסמו את עצמן כדרוזיות צעירות, והבטיחו חוויה אחרת ושונה מכל מה שמוכר עד עכשיו. הוא נדלק והתקשר. מצידו השני של הקו ענתה לו בחורה בקול עדין, בטוחה בעצמה ובמיניותה ויודעת בדיוק מה לשאול ואיך לכוון אותו לדרישותיו. רק המחשבה שהמסיבה תהיה על טהרת סקס עם דרוזיות, הדליקה אותו עוד יותר. הוא היה מוכן לשלם מחיר גבוה יותר, תוך התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת והגבלת מספר המשתתפים לחמישה גברים בסך הכול. הם סגרו את כל הפרטים הקטנים, והיא נתנה לו את הכתובת של אותן שתי דירות דיסקרטיות בצפון צמודות שמושכרות לפי שעות.

שבוע לאחר מכן הגיע זמנה של מסיבת הרווקים, והם נסעו חבורה של חמישה גברים נרגשים לכתובת שניתנה לאור. במקום חיכו להם שלוש בנות דרוזיות מהיפות שראו בחייהם. חזותן משדרת תמימות מצד אחד, ומצד שני ריח המיניות שעמד באוויר העיד על מקצועיותן וניסיונן. בין הדירות הייתה דלת מקשרת, והם עברו בין החדרים בליל סקס מטורף וחסר מעצורים. הבנות התגלו כחולות סקס לא קטנות, שוברות את כל מה שהיה ידוע לבחורים עד עכשיו על שמירה על כבוד בנות העדה. הם טחנו אותן בפראות, עוברים מאחת לשנייה, כשבמקביל את מענגות אותם בחושניות ותאוות אין קץ. ריח חזק של זיעה וסקס עמדו באוויר, גניחות ואנקות הנאה. את הסקס האחרון הן העניקו לחתן במתנה מהן, הן התלבשו עליו שלושתן יחד, מוצצות לו את הזין, רוכבות עליו כל אחת בתורה, ושולחות אותו לדרכו בהצלחה.