בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 יש חלומות שאסור לנטוש אותם, ככה היה לי כאשר פגשתי אותה, היא הייתה מושלמת, לא נתקלתי בה יותר מעשור וזה בהחלט ריגש אותי לפגוש אותה מחדש. החיוך שלה והיחס המדהים היה בלתי נשכח, למדנו יחד באיזו מכללה וכל מה שהיה זכור לי זה היה הסקס המדהים שהיה לנו בשירותים של המקום. אף פעם לא עשיתי סקס בשירותים בטח שלא במקום המוני אבל זה בהחלט קסם לי… הייתי חייב לפרוץ את הגבולות.

כן, היה לנו סטוץ מדהים, לא באחת מאותן דירות דיסקרטיות אלא בשירותים של מקום, עם כל הלחץ, הרעשים וכל ההתרגשות שדבר. היא קרצה לי במשך כל השיעור, אפילו העברתי לה סיגריה בהפסקה ואז יום למחרת היא פשוט קראה לי לבוא איתה… אז זרמתי איתה ולא הבנתי בתחילה.

הלכתי איתה לשירותים, נכנסנו פנימה, היו לנו בדיוק עשר דק' של הפסקה ולכן היא לא בזבזה זמן. היא הפשיטה ממני את המכנסיים וכל מה שהיא עשתה היה למצוץ לי… "אני רוצה למצוץ לך את הזין המושלם הזה" היא זרקה לי וזה גירה אותי ברמות שאין לתאר.

הזין שלי קפץ מהמכנסיים וכל מה שרציתי זה לגמור לתוך הפה המדהים הזה שלה. היא דחפה את הזין שלי לתוך הפה שלה כאילו זו הייתה סוכריה והחלה למצוץ, הזין שלי עמד להתפוצץ לה בפה כמו סוכריה קופצת.. היא מצצה לי בהנאה, מלקקת לי את הביצים, אוחזת לי אותן, לא מפספסת שום דבר, מטיילת עם האצבעות שלה בחור המדהים של התחת שלי…

ואז לא יכולתי נשענתי על הקיר והיא ישבה עליי, זיינתי אותה בעמידה, נכנס ויוצא כמו מטורף, מזיין אותה כל כך חזק שאין לתאר ואז מרגיש את הזרע שלי יוצא, נגמר בטירוף, צועק לשמיים והיא סותמת לי את הפה… מנשקת אותי, סותמת לי את הפה עם הלשון שלה שנדחפת לי לפה…

אנחנו גומרים יחד כמו מטורפים, היא מצטרפת לאורגזמה ואנחנו פתאום שומעים את הסימן להיכנס לכיתה.. אנחנו מיישרים את  הבגדים ויוצאים משם כלא היה.