בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 הייתי אוהב להציץ לנשים, כן זה היה קינקי אבל זה עשה לי את זה, דירות דיסקרטיות ומלא נשים שהיו מספקות שירותי מין בדיוק מתחת לדירה שלי… נראה שלא היה להן איכפת…

יום אחד הצצתי למישהי במקלחת, היא התקלחה, כנראה שהלקוח יצא מהדירה שלה וזה לא הספיק לה… היא החלה לגעת בגופה, זה גירה אותי בטירוף, אוח אם הייתי יודע מה הולך באותן דירות דיסקרטיות.. וואו זה היה מגרה, היא נגעה בעצמה, קילחה את עצמה, מסבנת את עצמה היטב, נוגעת בכל חלק וחלק בגוף שלה, פתאום היא מענגת את עצמה בלי להודיע ומבלי להתריע יותר מדי…

לוקחת את הוויברטור שלה ומתחילה להתעסק עם עצמה, דוחפת בעדינות, היד על הפטמה המושלמת הזאת ואני מוציא את האיבר שלי ומתחיל להרגיש את הזקפה החזקה… אני מדמיין איך היא מוצצת לי והיא ממשיכה, משחקת עם הוויברטור שלה ודוחפת אותו לתוך הכוס המושלם הזה שלה, כל הגוף שלה מדהים ביותר.

אני שומע את הגניחות שלה, נדהים מהמראה המושלם הזה שלה, היא דוחפת את הוויברטור לתוך הכוס שלה, מזיינת את עצמה חזק… אני שומע איך עוד שנייה היא גומרת ומדמיין איך אני נכנס פנימה ומזיין אותה חזק, לוקח אותה עליי, מזיין אותה בכל תנוחה אפשרית, על הקיר, על הריצפה, בכל נקודה שלא תהיה.

אני מרגיש את זה אבל פתאום אני רואה אותה מביטה בי, כן היא מביטה בי ומסמנת לי להיכנס ישירות אל האמבטיה, זה חלום או מציאות?

היא מושכת אותי פנימה, אני בשוק עדיין מזה שהיא תפסה אותי, חשבתי שתרצה להתלונן עליי והנה, היא לוקחת אותי ככה איך שאני עם בגדים, מסירה אותם מסתובבת ולוחשת לי… "עכשיו תזיין אותי חזק פה ועכשיו". אני חודר לתוכה ולא עוברות כמה שניות ואני גומר, גומר כמו מטורף, מרגיש איך הזרע שלי נכנס לתוכה, רואה את האושר … נכנס עוד מעט ומרגיש איך אני גומר בתוכה עוד ועוד והיא גומרת יחד איתה, מכווצת את הכוס שלה ואני בתוכה מרגיש על גג העולם.