בננה פורטל דירות דיסקרטיות


אנחנו גומרים שוב ושוב עד שהזין שלו נכנע, אנחנו נופלים אחד על השנייה, מעשנים את הסיגריה האחרונה ומביטים סביב.
היינו נפגשים באמצע היום, הוא היה יוצא מהעבודה ואני הייתי יוצאת מהמשרד, עשרים דק' לא מעבר זה מה שהיה לנו.
ניהלנו משק בית רציף מדהים, היו לנו ילדים מדהימים אבל לא רצינו לפרק את הבית וכך מצאנו פתרון אחד לריגוש מדהים באמצע היום, במשך חמש שנים נפגשים באותו המקום, נהנים אחד מהשני וחוזרים אל השגרה, לא מפרקים את הבית הנהדר, בית שלעיתים חסר בו בדיוק את מה שאנחנו מציינים כאן.
אז מצאנו דירה דיסקרטית במרכז הארץ זה באמת היה הדבר הטוב ביותר שעשינו, זה היה קרוב למשרדים אבל אף אחד לא חשד ולא ראה.הוא היה מחכה לי שם שכוב על המיטה עם כוס שמפניה וורודה ערום כביום היוולדו, הייתי מתפשטת רק מלראות אותו עומד שם, זקור כולו, מחכה רק לי, משחק עם עצמו ומחייך אליי. הייתי נשכבת לצדו, בתחילה לא היה קורה כלום, רק נשכבת, מגפפת את כולו, משחקת לו עם הזין הזקור, מביאה לו ביד נהנית לראות איך הוא מקבל אותי מדהים.. "הייתי מת לחדור אלייך עכשיו" היה אומר ולמרות שהיו לנו רק עשרים דק', ידעתי בדיוק איך לעשות את זה כך שיישאר לנו טעם של עוד ועוד.ניגשתי אליו, מתיישבת עליו, אוחזת את הזין שלו ביד שלי ומתחילה להביא לו שוב ביד תוך כדי שאני מוצצת לו חזק, מלקקת את הביצים שלו ומרגישה את הקדם שפיכה המדהימה הזו שלו, מלקקת כל מה שאני יכולה. "תורידי את זה" הוא מצביע על החזייה שלי ובו זמנית על החולצה והחצאית, אני מתפשטת מולו, הוא אוחז לי בשני השדיים משחק לי איתם בזמן שאני מביטה בו ומוצצת, שומרת על קשר עין והוא מתחרמן מזה יותר ויותר… "כמה את יפה ברגעים האלו" הוא אומר לי ואני ממשיכה למצוץ אותו וללקק ללא סוף ואז משתהה קלות והוא גונח.. "אל תפסיקי בייבי אל" אני ממשיכה והוא מגורה רצח משכיב אותי על הגב, מפסק לי את הרגליים ומענג לי את הדגדגן שמזדקר לכבודו, הוא דוחף את הלשון שלו פנימה ומזיין אותי איתה.. אוח הלשון הזאת אני חושבת לעצמי ונותנת לו לחדור איתה כמה שיותר עמוק."אין לנו יותר מדי זמן" אני אומרת לו והוא מחייך אליי, מסיר לגמרי את החצאית ואני יושבת עליו, מרגישה שהזין שלו חודר אליי עמוק, בתחילה לאט ואז מגרה אותי ומגיע עד פנימה. "אוח אני אוהב את התחושה הזאת שאת עוטפת אותי" הוא אומר ומתחיל להניע את האגן שלו כלפי מעלה ואני זזה אתו יחד דוהרת אתו למקום לא נודע. אני מרגישה את הזרע שלו ממלא אותי, מרגישה את הגמירה המדהימה ומה שבא אחריה. למרות שהוא גומר הוא ממשיך לזיין אותי חזק וזה מדהים, למרות שהוא כבר בן 50 הזין שלו עומד כמו טיל והוא ממשיך לזיין אותי חזק כשהוא עדיין בתוכי, מנצל את כל העשרים דק' שיש לנו על הצד הטוב ביותר.
אנחנו גומרים שוב ושוב עד שהזין שלו נכנע, אנחנו נופלים אחד על השנייה, מעשנים את הסיגריה האחרונה ומביטים סביב. אחלה של "דירה דיסקרטית" מצאת לנו אני אומרת לו ורואה בקצה נדנדה מגניבה- "זו נדנדת מין"? אני שואלת אותו והוא מחייך אליי… "את חושבת על מה שאני חושב? יש לנו זמן?
מקסימום נאחר בעוד רבע שעה.. לא קרה כלום – צוחקים וניגשים לסיבוב השני שאנחנו כל כך אוהבים.