בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אלה התחתנה בגיל 18, חוץ מבן זוגה הנוכחי לא ידעה אף גבר אחר ואז מבלי שתרצה בכך ומבלי שתחשוב כך זה קרה. בעוד בעלה דאג לילדים וכולם היו עסוקים בכול עד שיום אחד הוא בא עם הצעה שכנראה קשה היה לסרב לה, הוא הציע לקחת אותה למקום קצת אחר – עכשיו זה הזמן שלהם. היא לא הכירה שום מקום, בטח שלא את תל אביב, הרי כל חייהם חיו בירושלים אבל היא סמכה על בעלה, סמכה על יקירה כי ייקח אותה למקום שלא הייתה ולא חוותה מעולם. שנים שהיא דואגת לו, מספקת אותו על הצד הטוב ביותר ונכון שלא מדברים על זה בעולם החרדי, עדיין היא מרגישה כאילו הכירה את בן זוגה אתמול.

הם הגיעו לאיזו דירה בתל אביב, תחילה, אלה נבהלה אבל נחום בעלה הרגיע ואמר לה אל תדאגי, זו דירה דיסקרטית ששכרתי בשבילך ובשבילי אף אחד לא יידע מזה. הייתה לשניהם תחושה של התרוממות רוח אבל כשראתה שמהחדר יצאו עוד גבר ואישה היא קצת נבהלה, זוג דתי בדיוק כמוהם, פתאום אלה קלטה כי ייתכן ובן זוגה קצת שונה, היא לא באמת הכירה הכול ואם לומר את האמת היא דווקא אהבה את זה. התחושה החדשה הזו ריגשה אותה ולא היה אכפת לה לזרום עם הזרם כל עוד בעלה נמצא בחדר.

השיחה הייתה קצרה, הם שוחחו במעט על הילדים, על הבית ואז שאלו את נחום כמה זמן הם בזה,, אתם מרבים בחילופי זוגות? אלה נבהלה, מה פתאום חלילה אמרה והם צחקו בצחוק גדול, את במקום טוב אמרו לה אף אחד לא שופט אותך, למעשה זאת הסיבה שבחרנו דירה דיסקרטית כדי לממש את האהבה בין האנשים, את התשוקה שתישאר רק ביננו כאן בחדר זה.

הבחור סימן לה להתקרב בזמן שנחום מסמן לאשתו להתקרב, הם הולכים לעשות את זה, להתחלף, להתמזג, לעשות משהו שונה וזה די ריגש אותה.

אלה נכנסה אתו לחדר נפרד בעוד נחום בעלה נשאר עם האישה האחרת. היא הביטה בו, הוא בהחלט עשה לה את זה, אם קודם חששה שהרי עכשיו, לאחר שנגע בה, ליטף ונישק היא הפשילה את המכנסיים שלו ועשתה את מה שהיא הכי אוהבת לעשות, ללקק את הזין ואת הביצים, להכניס את האיבר הנוקשה לתוך פיה וללקק בהנאה גלויה. מהחדר ליד הם יכלו לשמוע את בן זוגה ובת זוגו מזדיינים בטירוף, גניחות חזקות והוא מזיין אותה בעמידה חזק, את זה היא לא חוותה, אין בזה צניעות חשבה אבל בכל זאת זה גירה אותה יותר ויותר. "תשתחררי תני לעצמך ליהנות עוד" הוא אומר לה ואז כאילו זו לא אותה אישה היא משחררת את כל העכבות, מתיישבות על הזקפה שלו ומזיינת אותו חזק, גונחת בפראות בלתי רגילה. לפתע מבלי לתת יותר מדי איתותים הוא הוציא את הזין שלו מתוכה, הרטיב והכניס אותו לפי הטבעת שלה, משחק עם אצבעותיו בכוס הרטוב שלה ולחדר נכנסו בן זוגה והאישה האחרת. כולם מתלטפים, מתנשקים בלהט, האישה יושבת על בעלה וגבה אליו, מזיינת אותו כשהיא רוכבת עליו והוא משחק עם אצבעותיו בדגדגן שלה גורם לו להזדקר ועושה לה כל מה שאלה אוהבת שהם עושים בחדרי חדרים.

בשלב מסוים אלה הזיזה את הגבר מעליה, חייכה אל בן זוגה וניגשה אליו, מזיזה מעליו את האישה האחרת מזיינת אותו בטירוף. "התגעגעתי היא אומרת.. התגעגעתי אז באתי למקום הטבעי שלי.