בננה פורטל דירות דיסקרטיות


דוד ניהל את העסק המשפחתי שירש ביד רמה. איש עסקים ממולח, שהקדיש כמעט את כל זמנו ומרצו בעסק. הוריו הקימו את הסופר עוד כשהיה ילד קטן, וכבן יחיד מצא את עצמו מבלה שעות על גבי שעות במקום.

דוד מעולם לא התחתן, ולמרות שהיו לו בנות זוג בחייו, הוא מעולם לא החזיק מעמד והבטחון העצמי שלו בקרבתן היה ברצפה. סקס היה לו לעתים רחוקות, ודוד נמנע ככל יכולתו מאירועים חברתיים שהוזמן אליהם. הוא הרגיש לא בנוח כשהגיע בגפו, והרגיש לא פעם שבוחנים אותו ומדברים עליו מאחורי גבו.

עד שנחשף לדבר שנקרא שירותי ליווי. לגמרי במקרה, כשישב לילה אחד מול המחשב ועבר בין אתרי סקס, נתקל במודעה קטנה יחסית שקידמה שירותי ליווי למגוון רחב של מטרות וצרכים.

הוא נכנס למודעה ומצב רוחו עלה. עוד באותו הערב הוא התקשר להזמין אליו בחורה, שתלווה אותו לאירוע חברתי שהוזמן אליו. האירוע היה אמור להיות שלושה ימים לאחר מכן, ודוד הרגיש טוב עם עצמן ועם החלטתו.

למחרת בבוקר אישר את הגעתו לאירוע, והתחיל את היום מעודד. בהזמנה שעשה, הגדיר את הציפיות שהיו לו מאותה בחורה. שתהיה אשת שיחה מעניינת, לא פרודוקטיבית מדי, נראית טוב, ובסיומו של הערב שתתלווה אליו למיטתו.

הוא אסף אותה בשעה היעודה מהכתובת שקיבל, והם נסעו למקום. ריחה מילא את חלל הרכב, דוד חש את עצמו מתעורר ונרגש. רגליה הארוכות הציצו קלות מתחת לבד שמלתה הכחולה, והיא חייכה אליו חיוך מזמין. פניה יפות ומושכות. היא שידרה אלגנטיות לצד מיניות שקטה, והוא ידע שהערב הולך להיות מוצלח.

האירוע עבר בהצלחה, דוד חש פתאום הערכה סמויה מצד חלק מאנשי העסקים שהיו במקום. סקרנותם ניכרה על פניהם, אולם הוא שמר על ארשת פנים נינוחה, נהנה מנוכחותה לידו.

כשהגיעו לביתו, בסופו של האירוע, הוא כבר היה על הקצה. הוא לא יכול היה להתאפק יותר ומשך אותה אחריו לחדר השינה. הוא לא טרח להוריד ממנה את שמלתה, כשהשכיב אותה על המיטה, רק תחתוניה ירדו, והזין שלו נכנס לתוכה במלוא עוצמתו. הכוס שלה היה לוהט, והיא הזיזה מולו את אגנה, מושכת אותו אליה פנימה במקצועיות וברכות.

שעה ארוכה לאחר מכן, כשכבר נרגע מעט הם שכבו בסקס מטורף, הזין שלו נכנס לתוכה במגוון תנוחות וחורים.