בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 את הפעם הראשונה בה קיימתי יחסי מין אני לא אשכח כל ימי חיי. הייתי בתול בן עשרים וחמש, חנון לכל דבר ועניין. נחבא אל הכלים, צנום, נראה בחור רגיל ולא בדיוק מסובב אחרי ראשים מצד בנות המין היפה. תוסיפו לזה את היותי ביישן וחסר בטחון עצמי והתמונה מושלמת. כל פעם שנפגשתי עם שני חברי הטובים ביותר, תמיד הגענו בסופו של דבר לשיחה על סקס וכמה הניסיון המיני שלי שואף לאפס. הם ידעו בדיוק על מה אני מדבר, הם היו ממש כמוני. עד שפעם אחת אחד מהם אמר לי שהדרך היחידה שלי לשבור את המחסום היא בחורה בשם ג'סיקה. הוא הגיע אליה דרך אחד מאתרי הסקס, בהם מוצעים שירותי ליווי, והוא לא הפסיק לדבר עליה.

על החוויה המדהימה שהייתה לו איתה. הוא לחץ ולחץ עד שהסכמתי, ונתן לי את מספר הטלפון שלה. כמה ימים לאחר מכן התקשרתי, אחרי אינספור התלבטויות. מה כבר יש לי להפסיד? קבענו להיפגש למחרת, בדירה דיסקרטית אותה שכרתי למפגש. כשג'סיקה הגיעה כבר חיכיתי לה שם, נרגש ודרוך, לא בדיוק יודע מה לעשות עם עצמי. המתוקה המתולתלת הזאת הכניסה איתה לדירה משב רוח של מיניות וסקסיות מטריפים, ועוד לפני שנגעה בי כבר עמד לי הזין רק מהחיוך שלה וממראה גופה המהמם. היא כנראה הרגישה את ההתרגשות שלי, ובנינוחות התקרבה אלי לספה עליה ישבתי, התיישבה לידי והחלה ללטף אותי באצבעותיה. נשיקותיה הקלות רפרפו על פני והיא החלה לרדת לאט ובחושניות לעבר חזי, פורמת את כפתורי חולצתי ומעבירה בי צמרמורות של הנאה. כשכבר הגיעה למכנסיי, הזין עמד לי כמו טיל בליסטי, ובשניות ספורות הורידה ממני את מכנסיי ותחתוניי, הזין שלי נכנס לתוך פה ענוג וחם למציצה ארוכה ומענגת.

גנחתי בקול ושמחתי על זה שהזמנתי שירותי ליווי לפעם הראשונה בחיי. המקצועיות שלה הטריפה אותי. לפתע הפסיקה את המציצה והתרוממה, רגליה פסוקות לרווחה ואז קלטתי שהיא בלי תחתונים מתחת לשמלתה. היא ישבה עלי במכה, הזין שלי נכנס כולו לתוך הכוס הצר והלוהט שלה. ראיתי כוכבים כשהיא רכבה עלי בפראות גוברת והולכת, גונחת וצועקת יחד אתי עד שגמרנו ביחד, כשאני משפריץ את הזרע שלי בתוכה שוב ושוב.