בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 הי,

אני נאור, ואני בן עשרים ושבע. אני הומו גאה, והעיסוק הראשי שלי הוא גייז לאירוח. אני ממש לא מתבייש במי שאני, נהפוך הוא. כשאני חושב על עצמי, אני לא מבדיל בנושאים שקשורים למגדר או למה שאני עושה בחיים, אני לא מרבה להתעסק בכל השיט הזה. במחשבות על עצמי אני מעלה למעלה את היכולות המדהימות שלי, את האהבה העצומה שלי לקומיקס, את היכולות הפנומנליות שלי בציור, את יכולת הכתיבה המדהימה שלי, את המשפחה הקרובה שלי והחברים הטובים שלי, את כל הדברים הטובים שבחיי שממש שווה לחיות בשביל להמשיך ולחוות אותם.

העיסוק שלי בתור גייז לאירוח, ממש לא מגדיר אותי. זה רק האפשרות שלי להרוויח יותר כסף, ולספק שירותים שבסך הכול אני אוהב לעשות, כמו סקס, והרבה. אני אוהב גם להתלוות ללקוח לאירוע, להעביר לאחרים מהידע העצום שרכשתי עם חלוף השנים, לנהל שיחות ערות ואינטליגנטיות, להפוך להיות חיש מהר למרכז האירוע, למסמר המסיבה. להותיר רושם חיובי בקרב משתתפי האירוע, ולשמוע אותם כל כך נהנים מחברתי.

כל אירוע שאני משתתף בו גורר עוד הרבה הזמנות לאירועים נוספים. נראה כי כולם חפצים ביקרי. הם מיד מתאהבים בי. הרושם הראשוני שאני מעביר הוא חיובי פלוס. לאף אחד באירועים הללו לא באמת אכפת שאני גייז לאירוח. זה לא מעניין אותם בכלל. מה שמעניין אותם זה האישיות השופעת שלי, העובדה שבורכתי בהרבה כישרונות ומתת אל, העובדה שאני נראה טוב, ויודע בדיוק איך ליחצן את עצמי.

אך יש כאלו שנרתעים מהעיסוק שלי. הם חושבים שלהיות גייז לאירוח זה שפל המדרגה. לקבל כסף על מקצוע שכזה זה ממש לא מכובד, לעניות דעתם. זאת דעה מאוד חשוכה לפי דעתי. מה זה משנה בכלל איך אני עושה את הכסף שלי? כל עוד אני לא גונב ולא עוסק בפעילות פלילית, את מי זה מעניין בכלל?

אני ישר כמו סרגל, אינני גובה אף פעם שקל יותר ממה שמגיע לי מהלקוחות שלי, אלא אם כן הם נותנים לי טיפ שמן, שזה מקובל בתעשייה שלנו…