בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 שמי גדי, אני בן 56, ממושב במרכז הארץ.

איבדתי את אשתי היקרה לפני ארבע שנים, לאחר מאבק ממושך במחלה קשה. תמיד הייתי נאמן לאשתי האהובה, ובכל שנות נישואינו מעולם לא הסתכלתי על אף בחורה אחרת, ולא פזלתי לצדדים.

לא היה חסר לי כלום בבית, ואשתי הייתה בשבילי כל עולמי.

עם מותה חשתי כאילו חרב עלי עולמי, אולם ככל שחלף הזמן, הרגשתי כי חסר לי מגע אישה מפעם לפעם במיטתי, ולא ידעתי איך לפרוק את חשקיי.

נכנסתי לאתרי פורנו למיניהם, ראיתי סרטים כחולים, ורק לאחר שאוננתי עד פורקן, יכולתי להירדם אחרי מקלחת, אבל זה לא היה זה, ומצב זה נמאס עלי עד מהרה.

לא רציתי לפתוח פרק שני בחיי, כל מה שרציתי זו מישהי שאצלה אוכל להתפרק מינית, ולחזור הביתה.

אחרי הרבה מחשבה החלטתי לחפש דירה דיסקרטית שבה אוכל להיפגש עם נערת ליווי מפעם לפעם, להגיע לפורקן ולהמשיך. חיפשתי במקומונים, ולאחר כמה שיחות טלפון למספרים שונים קבעתי להיפגש עם נערת ליווי בשם מעיין יום למחרת. היא נשמעה לי נחמדה מאד, ומעבר לפורקן מיני, חשתי כי יהיה לי גם עם מי לדבר אחרי סקס ולשפוך מעט את סגור לבי.

למחרת בשעה היעודה הגעתי לביתה של מעיין, דפקתי בדלת וחיכיתי בקוצר רוח שיפתחו לי. לאחר כמה שניות, שנדמו לי כנצח, פתחה לי את הדלת מעיין, והרגשתי שנשימתי נעצרת. עמדה מולי נערת ליווי חיננית ביותר, אשר קיבלה את פניי בחביבות, עם חיוך שהגיע עד עיניה.

המשיכה המינית שחשתי אליה הייתה בלתי נשלטת, לא חשבתי שאוכל לחוש כך כלפי מישהי אחרי אשתי. בתחילה הייתי גמלוני, אולם בעזרתה של מעיין המקסימה השתחררתי מהר מאד והסקס בינינו היה נפלא מבחינתי.

בנועם דרכה והליכותיה, היא הוכיחה לי שאשה שבוחרת להיות נערת ליווי יכולה להיות מישהי מאוד איכותית ומכילה, ועם הזמן גם למדנו לנהל שיחות שוטפות מעבר לסקס הטוב שהיה לנו אחד עם השנייה.

אמנם שילמתי עבור שירותיה של מעיין, אבל זה בהחלט שווה כל שקל שהוצאתי ואני מתאר לעצמי שעוד אוציא.