בננה פורטל דירות דיסקרטיות


הייתי בטוח מלכתחילה שהיא התחתנה עם אבא שלי רק בגלל הכסף שלו. אחרת איך אפשר להסביר שכוסית כמוה בת שלושים תתחתן עם אחד כמו אבא שלי בן שישים שנראה כמו עלה נידף ברוח? שלא תטעו, הערצתי את אבא שלי וראיתי בו מודל לחיקוי, אבל בכל מה שנגע אליה הוא היה עיוור מאהבה. כמה שהוא היה כריש בעסקים, ככה הוא היה מטומטם כשזה נגע בה. היא הייתה גדולה ממני בסך הכול בחמש שנים. חזותית ההיפך הגמור מאבא שלי. בנות סובבו אחרי את ראשיהן, גבר חסון וחתיך עם בטחון עצמי של אל יווני. עם כל זה, היחס שלי לבנות המין היפה היה יחס של הערצה. טוטלי לגמרי בכל מה שקשור בחיזורים ופירגונים כלפי בנות הזוג שלי. מאשתו של אבי נרתעתי, מרגיש בתוכי שבהזדמנות הראשונה שתהיה לה היא תזדיין ותבגוד בו מאחורי גבו.

מה שלא תיארתי לעצמי זה שאני אהיה הגבר שיזיין אותה עד אובדן חושים!!!

זה קרה במקרה, בוקר אחד הייתי לבד בבית ונכנסתי להתקלח אחרי אימון כושר אינטנסיבי במרתף הווילה שלנו. אפילו לא שמעתי את דלת הכניסה נפתחת. כשהסתובבתי לקחת את השמפו מהשיש קלטתי אותה עומדת בפתח המקלחת, מביטה בי במבטי זימה שלא השאירו מקום לספק. הזין נעמד לי במקום, היא חייכה וליקקה את שפתיה. לא יודע איך, אבל הזדיינו במקלחת כמו חיות בעמידה. יישמתי הלכה למעשה את המשפט כשהזין עומד השכל בתחת. זיינתי את אשתו של אבא שלי!

חיפשתי דירות דיסקרטיות בהן נוכל להיפגש בלי פחד, שבוע לאחר הסקס במקלחת נסענו לאחת מהן. בלי מילים ובאגרסיביות הפשטתי ממנה את בגדיה, נפעם מהגוף הסקסי והרך שלה. היא הייתה מושלמת, הבת זונה. היא הטריפה את החושים שלי, קרעתי אותה לגזרים כשזיינתי אותה בכוח בכל חור אפשרי. צעקות ההנאה שלה מהזין המושלם שלי גרמו לי לאבד את טיפת האיפוק האחרונה שעוד נשארה בי ושאגתי כמו מטורף כשגמרי בתוך הכוס שלה שוב.

הכוס שלה היה ההתמכרות החייתית שלי, וכל פעם שזיינתי אותה באחת מאותן דירות דיסקרטיות שנאתי אותה ואותי יותר. אבל לא יכולתי להפסיק.