בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אשרת עבדה כנערת ליווי כבר תקופה ארוכה במכון ליווי ידוע, באזור המרכז.

מן הסתם, חלק מרווחיה הלכו לטובת אותו מכון ליווי, שדרכו קיבלה את הלקוחות שלה, דבר אשר העלה את תעריף שירותיה.

בשלב מסוים היא חשה שכבר מיצתה את החלק הזה של לעבוד דרך אותו מכון, ורצתה לצאת לדרך עצמאית, גם כדי שיישאר אצלה יותר כסף ממפגשי הסקס שלה וגם כדי לצמצם את עלויות המפגשים עם הלקוחות שלה, שהיו יקרים יותר בעקבות אותם דמי תיווך למכון.

לא פעם היא שמעה מלקוחותיה הקבועים את הבקשה לקבל אותם באיזו דירה דיסקרטית, שיכולה לבוא לטובתם, גם מבחינת עלויות וגם מבחינת אינטימיות, שהייתה חסרה באותם מפגשים במכון.

אשרת הייתה נערת ליווי, אשר שמרה על קהל לקוחות נאמן, איכותי, מפרגן ומעניק. היא קיבלה מהם יחס של מלכה, ויחס גרר יחס. כמו שכל אחד מהם קיבל יחס של אחד למיליון, ככה גם כל אחד מהם ידע לפרגן בנאמנות ומתנות מעבר לתשלום עבור שירותי הסקס המעולים אותם סיפקה.

לכן היה חשוב לה לשמור עליהם.

היא חיפשה ומצאה מקום חמוד וקטן, אותו היא שכרה על בסיס חודשי. זאת הייתה דירת שני חדרים חמודה, עם גינה קטנה, שאותה הכינה להיות דירה דיסקרטית.

היא לא יכלה לקבל אף אחד מלקוחותיה בביתה, בו היא גרה עם עוד שתי שותפות, והמקום אותו היא מצאה היה מקום מושלם למפגשים אלו. היא ידעה שזה רק עניין של זמן עד שקהל לקוחותיה יגדל ויגדיל את רווחיה יותר.

עמית היה אחד מלקוחותיה הרציניים יותר, הוא היה הראשון להגיע לאותה דירה דיסקרטית. הוא חש שהגיע למקום נעים, שבו היה יכול להרגיש הכי טבעי שבעולם.

הסקס אתו יום היה מדהים. הם משכו את זמן המשחקים המקדימים עד החדירה ככל יכולתם, מתענגים אחד על השנייה, מכינים את עצמם בשיא הטבעיות והנינוחות לקראת החדירה של עמית לתוך הכוס של אשרת.

בשנייה שנכנס אליה עם זין קשה כמו אבן, הרגישה אשרת כי היא יכולה להכיל אותו הרבה יותר טוב ובנינוחות וחופשיות גדולים יותר מאשר במכון ליווי.

היה להם טוב באותה דירה דיסקרטית ואשרת יצאה לדרך חדשה.