בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 המפגש הלוהט ביותר שהיה לי היה עם אנדראה, מתוך לא מעט קוקסינליות שהכירו לו היא באמת הייתה מושלמת. לא ניכר בה שום סימן לעבר אלא להווה, המראה העכשווי, אישה מושלמת על כל המשתמע מכך. לא יכולתי להתעלם מהיופי האקזוטי הזה שלה, גבוהה, שחורת שיער, עור בצבע שוקולד וריח גוף בלתי נשכח.

את המפגש הזה אני זוכר כמו היום, כשראיתי אותה בבר השכונתי לא תיארתי לעצמי כי מדובר בקוקיסנלית אבל אז חבר האיר את תשומת ליבי. ירדתי מזה, אבל לא יכולתי לשכוח אותה, בכל פעם שהייתי רואה אותה כל מה שרציתי זה רק לזיין אותה. אני לא טיפוס של קשרים רציניים, בגדול רק רציתי לטעום ממנו וזהו, אבל מה ואיך בכלל מקיימים מפגשים מהסוג הזה?

חבר הוסיף ואמר שהיא עובדת במשרד שמפגיש את המפגשים הלוהטים האלו וכך עשיתי, מפה לשם פשוט הגעתי והזמנתי אותה לפגישה, כן, אני לא מתבייש, הזמנתי אותה לפגישה אחת על אחד בבית מלון לא אצלי בדירה. כשהיא הגיעה, היא לא לבשה שום דבר מתחת למעיל המדהים הזה שלה, הוא היה ארוך וכיסה את הכול.

כשהיא השילה מעליה את המעיל לא הייתה שם הפתעה כל כך גדולה, הכוונה שההפתעה היותר גדולה באה לידי ביטוי בדרך בה היא ניגשה אליי, נגעה בי, ליטפה, עברה עם הידיים שלה על כל חלק וחלק מהגוף שלי.

היא הייתה כל כך עדינה, לא היה שם שום סימן היכר לכך שהיא למעשה קוקסינלית, למי היה איכפת, כל מה שרציתי זה ללכת עם החופש ועם הפנטזיה רחוק. קוקסינלית מדהימה, פתאום גם היא ערומה, גוף מושלם, החזה זקור וגדול בדיוק כמו שאני אוהב ופתאום הוא מתחכך בי, החזה המושלם הזה שלה, היא רוקדת סביבי עם הגוף הערום שלה. אני מרגיש את החזה שלה על הגב שלי, מרגיש את הידיים שלה אוחזות את הזין שלי, היא מביאה לי ביד ואני רוצה לשלוח את היד אליה והיא מסרבת, היא שולטת כאן ועכשיו.

אני מתיישב על הספה, היא מפסקת את הרגליים שלי והזין שלי עומד כמו טיל, אני רואה איך העיניים שלה בורקות כשהיא אוחזת אותו בהנאה ודוחפת אותו לתוך הפה הורוד והיפה הזה שלה. מוצצת בהנאה גלויה, היא מומחית, מקצוענית שאין דברים כאלה, מוצצת, מכניסה את הזין עמוק לתוך הפה שלה, בתחילה היא עדינה ואז היא מוצצת לי בשיא העוצמה.

אני גומר כמו מטורף לתוך הפה שלה, אני מרגיש את הזרע שלי ניגר עליה בכל כיוון והיא לא מפספסת שום נקודה מגרה אותי יותר ויותר שהיא בולעת את כול כולי ואני רק משתרע לאחור ומשחרר את כל הלחצים ממני.