בננה פורטל דירות דיסקרטיות


 

היא הייתה הראשונה שתפסה את מבטי בשוטטות שלי באתרי פורנו. ישבתי בחדרי בבית ההורים, אחרי עוד יום עבודה משעמם ואפרורי. שואל את עצמי אם לנצח אשב מול המחשב ואאונן עד גמירה במקום לזיין כמו בן אדם. הבטחון העצמי שלי בכל מה שנוגע לבנות המין היפה בהחלט שואף לאפס. אני נמוך יחסית, צנום ולא בדיוק אחד שמסובב אחריו מבטים. אחרי התלבטות ביני לבין עצמי, החלטתי להתקשר לאמיליה ולקבוע איתה פגישה.

הייתי חייב כבר לאבד את הבתולים שלי ומכל אלו שראיתי היא הייתה נערת ליווי הכי מושכת מכולן. הקול מעברו השני של הקו תאם להפליא את תמונת הפרופיל שלה וכבר הרגשתי איך הזין שלי מתרומם כמו תורן. גמגמתי כשדיברתי איתה, והיא ברגישות מדהימה גרמה לי מהר מאד לנינוחות מרגיעה. קבענו להיפגש למחרת בכתובת שנתנה לי, סגרנו פרטים טכניים ושעה וסגרתי את הטלפון. מיותר לציין שבקושי ישנתי אותו לילה מהתרגשות.

הערב הגיע והגעתי לכתובת חצי שעה לפני הזמן. הסתובבתי סביב עצמי עד שהגיע הזמן לעלות. היא פתחה כמעט מייד את הדלת, ומולי עמדה אחת הנשים הסקסיות ביותר שפגשתי בחיי. טוב, תוסיפו לזה גם את החרמנות שלי, ולא צריך הרבה. אמיליה עמדה בחלוק סאטן לבן, חצי שקוף. מבעדו ראיתי את תחתוני התחרה שלבשה, ואת שדיה הערומים עומדים מולי בזקיפות חצופה. היא חייכה אלי בחיוך כובש והזמינה אותי פנימה. נכנסתי אחריה לא יודע מה לעשות עם עצמי. אמיליה, נערת ליווי חמודה כזאת, כנראה ראתה כבר כמה כמוני וידעה בדיוק מה לעשות. היא התקרבה אלי, נצמדת לגופי, מלקקת את אוזני בלשונה. צמרמורת עברה בעמוד השדרה שלי, כשידה נכנסה לתוך מכנסיי וחפנה את הזין העומד שלי. לאיטה היא הורידה ממני את מכנסיי ותחתוניי, יורדת על ברכיה. הזין שלי נכנס מהר מאד לתוך פיה, כשהיא מוצצת אותו בשקיקה. סחרחורת וכוכבים. גמרתי לה בתוך הפה לאחר זמן קצר.

אחרי מקלחת משותפת, היא גרמה לזין שלי לעמוד שוב במלוא אונו, מכוונת אותי לתוך הכוס החם והרטוב שלה. הרגשתי כאילו אני בגן עדן. נשימתי נעצרה לרגע, נוצר בתוכי את אותו הרגע. איבדתי את בתוליי. זיינתי אותה ברכות מהולה בנחישות וכח, נהנה מכל רגע, גונח יחד איתה.

כל מפגש בינינו היא העלתה לי עוד קצת את הבטחון העצמי, ולימדה אותי סקס טוב מהו. אותה נערת ליווי נתנה לי את השיעור לחיים שפתח בפני עולמות.