בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היא הכירה את רמי בבר השכונתי, אבל לא רצתה שיידעו שיש ביניהם מגע, זה קרה בדיוק כשצחקה על איך היא בכלל מעזה לחשוב על סקס שאין לה מקום בטוח לעשות אותו. "אצלי או אצלך"? שאל אותה רמי והיא ישר אמרה לו "תשמע זה עדיין טרי אני מחפשת מקום בטוח יותר". "אין בעיה יש לחבר שלי דירה דיסקרטית מתאים לך" שאל אותה רמי והיא כמובן זרמה, הנה סוף כל סוף היא תוכל להגשים את כל מה שהיה חשוב לה, תוכל לפרוק את החרמנות שלה בדרך אחרת לגמרי.
אין כמו לשכור דירה בבית מלון, אבל לא תמיד זה נכון לעשות את זה בפרט כשרוצים מקום שקט ואינטימי להגשים את הכיף הזה, להגשים סקס טוב. הלן בדיוק התגרשה ולא חיפשה מערכת יחסים קבועה, עם זאת היא פחדה כי הגט רק היה טרי והיא לא רצתה לעשות טעויות שיפגעו בה ובעיקר עם הילדים. "הפינוק הזה יכול לעיתים לעלות יקר ולכן חשוב לעשות את זה במקום הנכון" אמרה הלן לאחת מחברותיה שחיפשה להינפש עם גבר בעוד היא נשואה. "אז מה לדעתך צריך לעשות" ?שאלה אותה החברה והלן רק הנהנה בראשה כי אין לה מושג והיא בהחלט מחפשת פתרון אבל קודם כל שתמצא גבר שבכלל יסכים לכך.

היא הכירה את רמי בבר השכונתי, אבל לא רצתה שיידעו שיש ביניהם מגע, זה קרה בדיוק כשצחקה על איך היא בכלל מעזה לחשוב על סקס שאין לה מקום בטוח לעשות אותו. "אצלי או אצלך"?

שאל אותה רמי והיא ישר אמרה לו "תשמע זה עדיין טרי אני מחפשת מקום בטוח יותר". "אין בעיה יש לחבר שלי דירה דיסקרטית מתאים לך" שאל אותה רמי והיא כמובן זרמה, הנה סוף כל סוף היא תוכל להגשים את כל מה שהיה חשוב לה, תוכל לפרוק את החרמנות שלה בדרך אחרת לגמרי.
הם הגיעו לדירה המדהימה שהייתה מקורבת לכל הדברים אבל בהחלט שהשרתה ביטחון ראוי. "אין כאן מצלמות נכון"? הלן שאלה והייתה מהוססת אבל רמי הרגיע אותה ואמר לה שאין מה לחשוש, "זה התפקיד של דירה דיסקרטית להיות דיסקרטית" אמר וחייך. חוץ מזה אמר שהוא מכיר את הנפשות הפועלות כך שאין מצב שמישהו יעבוד עליהם. "וואו איזה ג'קוזי מחרמן" הלן לא יכלה להתאפק מההשתוממות שלה מהמקום ומהרגע. מקום מדהים, אמבטיה מושלמת, וורדים בכל מקום. "חשבת על הכול אה" היא חייכה לרמי ושפתיה נדבקו לשלו, הם התנשקו בנשיקה לוהטת ביותר, הלשון המדהימה נדבקה אליה ופתאום היא הרגישה אותה על צווארה, על השפתיים שלה, בתוך ומסביב לתנוך האוזן היא נאנקה בהנאה.
"החרמנות הורגת אותך אה" צחק לעברה רמי והניף אותה ישירות אל חדר השינה המאובזר.. "וואו יש כאן צעצועים" אמרה הלן ובאמת היו שם כבר כמה וויברטורים מדהימים שחיכו להם. רמי השכיב אותה על המיטה, השיל ממנה את הבגדים, אחר כך היא השילה את הבגדים ממנו והם נותרו ערומים שכובים זה לצד זו, רמי נישק אותה בעדינות כל חלק וחלק מהגוף המדהים הזה שלה. היא נאנקת בחושניות שאין לתאר, "אל תפסיק" היא מתחננת והוא מחדיר את הלשון שלו בתוך הכוס הוורדרד שלה כשיד אחת אוחזת בוויברטור החשמלי המדהים והגדול, מכניס לה אותו בעדינות לכוס הרך ובו זמנית משחק עם התחת שלה, מחדיר אצבעות וגורם לה לקפוץ עד השמיים.
"אני מתה על חדירה דו צדדית" מחייכת אליו והוא אומר לה.. "אין בעיה תמיד אפשר לארגן בפעם הבאה שאביא חבר"? הם צוחקים והיא אומרת לו "קודם תזיין אותי אתה אחר כך תביא חבר". זה מגרה אותו, הוא עוזב את הוויברטור הרוטט בצד לוקח אותה והם נכנסים לאמבטיה המדהימה, הם מזדיינים בטירוף, היא מתיישבת עליו מרגישה את כל הזין שלו בתוכה, "אני לא רוצה לגמור" היא צועקת אבל לא יכולה לעצור את זה, השפתיים שלו על הפטמות הוורדות שלה והיא צועקת "אני גומרת, אני גומרת" הוא גומר בתוכה והם נופלים זה לזרועות זו בהנאה, נרדמים עד הבוקר.