בננה פורטל דירות דיסקרטיות


"יוני, צא מהחדר לאכול ארוחת ערב" אמא נכנסה לחדרי בלי לדפוק בדלת, בדיוק כשמכנסיי היו מופשלים ואוננתי בשיחת וידאו מול המחשב. הייתי בווידאו עם נערת ליווי שווה במיוחד. עוד לפני שהספקתי להגיב מההלם, אמא סגרה את דלת חדרי אחריה ויצאה. שעה ארוכה לאחר מכן יצאתי נבוך עד עמקי נשמתי. זאת לא פעם ראשונה שאני מאונן, זאת פשוט הייתה הפעם הראשונה שאמא שלי תפסה אותי על חם. הייתי נער בן שמונה עשרה, ורק אמא שלי ואני היינו. אבא שלי מת כשהייתי בן שלוש, והיא גידלה אותי לתפארת. היינו החברים הכי טובים בעולם, והדבר היחיד שלא דיברתי איתה עליו היה על יחסי מין וזיונים. בכל זאת, אמא שלי.

לקחתי צלחת אוכל והתיישבתי לידה על הספה בסלון, בוהה בטלוויזיה בלי לראות כלום. ברכות אופיינית לה אמא שאלה אותי מתי התחלתי עם שיחות הוידאו האלו. עניתי שכמה חודשים קודם ושתקתי. "טוב, אז הגיע הזמן לעבור לדבר האמיתי ולזיין באמת" אמרה בשלווה ואני נחנקתי מהביס של הטוסט שלקחתי. הבטתי בה המום, מסתכל עליה בהערצה כשהתקשרה למספר טלפון שמצאה באחד מאותם אתרי פורנו. היא דיברה עם נערת ליווי וסגרה איתה שאגיע אליה למחרת היום כדי להתבגר ולהפוך סוף סוף לגבר מן המניין. לא, אין דברים כאלו בעולם, אלופה האמא הזאת! משום מה זה נראה לי טבעי וזורם, לכו תבינו.

למחרת אמא לקחה אותי, הבחורה שפתחה לי את הדלת הפילה אותי מהרגליים. בחיים שלי לא ראיתי כוסית כזאת. הרגליים שלה לא נגמרו, החזה שלה עמד דום מתחת לגופיה השקופה למחצה שלבשה, היא הייתה בלי חזייה והפטמות רק חיכו שאמצוץ אותן. הפנים שלה כמו של בובה, שפתיה אדומות ובשרניות.

כנער חרמן, ישר ניגשתי לפעולה. ידיי חפנו את שדיה ושיחקו עם פטמותיה, בזמן שהיא הורידה ממני את מכנסיי ותחתוניי. הייתי כבר מוכן ומזומן, ואותה נערת ליווי פשוט לקחה אתי את הזמן. היא לא מיהרה לאף מקום, מקפידה לתת תשומת לב מיוחדת לכל סנטימטר בזין ובביצים שלי בלשונה ובפיה. אחרי מציצה ארוכה הגענו לחדר השינה, ערומים שנינו. בלי מילים מיותרות, היא נשכבה על גבה, מזמינה אותי לתוכה ברגליים פסוקות לרווחה. הרגשתי את הזין שלי מחליק פנימה לתוך הכוס שלה כאילו הוא חיכה רק בשבילי. התאמה מושלמת. במשך שעה ארוכה זיינתי כיד הדמיון הטובה עלי, מענג ומתענג יחד איתה.

זהו, רק רציתי לומר, שיש לי אמא אלופה. בהחלטה של רגע סגרה לי דייט ואיבוד בתולים עם נערת ליווי. מאז כבר לא אוננתי, לא היה לי צורך. זיינתי רגיל