בננה פורטל דירות דיסקרטיות


יונית היא אם חד הורית לשני ילדים, כל אחד מהם מאבא אחר. ילדה טובה בסופו של דבר, אולם המזל לא בדיוק האיר לה פנים בחייה. היו לה חלומות גדולים, אולם כשנכנסה להריון בגיל 19 כל חלומותיה ירדו לטמיון, והיא נאלצה ללדת את בנה הבכור ולגדל אותו בכוחות עצמה, כי הבחור ממנו נכנסה להריון קיבל רגליים קרות ונעלם מהחיים שלהם.

היא עבדה בכל עבודה מזדמנת שמצאה, אולם היה לה קשה לתפוס עבודה אחת קבועה, מכיוון שחוץ ממנה לא היה לילד שלה אף אחד בחיים והרבה פעמים היא איבדה מקומות עבודה בגלל שהייתה צריכה לצאת וללכת לבנה כאשר לא הרגיש טוב בגן. ככה היה גם עם הילד השני, ילדה אותו בגיל 25, מגבר אחר שגם הוא נעלם…

הנתונים הגופניים של יונית היו מרשימים ביותר. היא הייתה בלונדינית עם תלתלי זהב, עיניים תכולות ושתי גומות חן ממיסות, מבנה גוף כשל גיטרה, רגליים ארוכות ויפה. במאבקה היומיומי לפרנס את עצמה ואת בניה היא השתעשעה לא פעם ברעיון למכור את עצמה לזנות, ולהתפרנס מסקס שגם ככה אהבה לעשות, עד היום שבו לא נותרה לה ברירה והחובות החלו להגיע להוצאה לפועל, ניתוקים נושים וכדומה.

היא החלה לעבוד בזנות, בתוך דירות דיסקרטיות, אשר משלמים עליהם לפי שעה, מה גם שהיא לא בדיוק יכלה לדרוש סכומים מופרזים עבור שירותי הסקס שלה, והיא ידעה שקהל הלקוחות שמשלמים 200 – 250 שקל עבור סקס הוא גדול יותר מאלו שמשלמים אלפי שקלים לנערות ליווי.

כשהילדים היו במסגרות, יונית הייתה מקבלת לקוחות בדירות דיסקרטיות שונות, רחוק ממקום מגוריהם. מגוון הלקוחות שלה היה מכל קצוות הקשת, מבוגרים, חרדים, ערבים, צעירים, נשואים ועוד ועוד.

ההתחלה לא הייתה קלה ליונית, מה גם שכל לקוח היה מגיע עם דרישות אחרות. היה לה לקוח שבאופן קבוע אהב ללקק לה את פי הטבעת, ולגמור מזה לפני בכלל שהתחילו לשכב, היה לה לקוח שאהב שהיא מכה אותו תוך כדי שהוא מזיין אותה כשהיא רוכבת מעליו, היה לה לקוח שמתוך שעה של פגישת סקס אהב לדבר מחצית מהזמן ורק אחר כך הזדיין איתה כמו מטורף…