בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 שמי אלעד, לוחם ביחידה מובחרת מאחת מהיחידות המסווגות. אני ידוע בקרב החברים כשועל בכל מה שאני עושה, חולה סקס, בנוי כמו אל יווני, חתיך, שרמנטי (צנוע אני ממש לא, ובצדק),לוחם בכל רמ"ח איבריי ותמיד ראשון להסתער עם אש בעיניים ורוח קרב מלאת אדרנלין.

אני מזיין בכל הזדמנות שיש לי וברוך השם, בחורות לא חסרות לי. הן די מפילות את עצמן לרגליי, לי נותר רק לבחור את מי אני אוסף ואת מי אני מכניס למיטה שלי לזיון בלתי נשכח מבחינתה. אני לא בוחל כמעט באף אחת, ויצא לי לא מעט פעמים שביליתי את הלילה גם עם נשים שגדולות ממני בעשור. תקשיבו, הן עם ניסיון ובגרות במיטה שמשאירים טעם של עוד ועוד ועוד ועוד.

באחת החופשות האחרונות שלי מהצבא, ירדנו לאילת לסוף שבוע, כדי לפרוק שם כל עול ולחזור לבסיס, לסבב של 28 יום, בלי לצאת הביתה. החלטנו שאנחנו לא חוזרים לבסיס בלי לנסות דברים שעוד לא עשינו, כולל סמים קלים וגם נערות ליווי. היינו חייבים להתנסות בחוויה הזאת של נערת ליווי.

אף אחד מאתנו לא באמת האמין שיש הבדל בין זונה ברחוב לבין נערת ליווי, מבחינתנו ברגע שמשלמים לבחורה בשביל סקס זה היינו הך.

אז זהו, שמסתבר שיצאנו די סתומים ובורים ובהחלט יש הרבה הבדל ביניהן.

להגיע לזונה זה חצי שעה גג, במקום לא מקום, זבנג וגמרנו. אבל להיות עם נערות ליווי???

תקשיבו טוב, הגענו לאילת ושמענו על כמה בנות, שלאחת מהן קראו יוליה. אמרו לנו שמי שיהיה אתה ייצא ממנה מפורק, בלי חשק ללכת לאף אחת אחריה. נו, באמת, מיותר לציין שהיינו סקפטיים, במיוחד אני. מה כל כך מיוחד בה?

בגלל השם שיצא לי, הוחלט שאני אהיה אתה וכל אחד מאתנו הלך לנערת ליווי אחרת.

למחרת בבוקר נפגשנו בחדר האוכל של האכסניה בה ישנו באותו סוף שבוע פרוע. כולם דיברו אחד עם השני במקביל ונשמעו כמו בלול תרנגולות. כל אחד רצה להישמע כמה שיותר. בשנייה שנכנסתי לחדר אוכל, כולם השתתקו מסביב לשולחן ולא הורידו ממני את העיניים. לא יכולתי לדבר, הייתי בהלם, לא מצאתי את המילים לתאר את חווית הסקס שהייתה לי עם אותה יוליה.

היא עשתה לי את בית הספר של החיים, לימדה אותי דברים שלא ידעתי שקיימים בכלל, הביאה אותי לפסגות שלא דמיינתי בכלל שקיימות!

בקיצור, בלילה אחד, לימדה אותי נערת ליווי אחת שמסתבר שאני אמנם מתנת האל להרבה בחורות, אבל מבחינתה וגם מבחינתי מסתבר שאני עדיין תינוק בחיתולים.

מיותר לציין שהגעתי אליה בכל הזדמנות שהייתה לי, והיא בהחלט שווה את המחיר הגבוה שהיא לוקחת עבור שירותי הליווי שלה.