בננה פורטל דירות דיסקרטיות


אלין החזיקה שני טלפונים, אחד לחיים הרגילים שלה, ואת השני לעבודתה כנערת ליווי. היא הייתה סטודנטית למנהל עסקים, וכמו הרבה מאד סטודנטים, היא בקושי הצליחה לגמור את החודש, גם עם מלגות ועבודה כמלצרית.

יוקר המחייה ושכר הלימוד היו כמעט בלתי אפשריים בעליל, ולאלין לא הייתה משפחה תומכת שיכלה לעזור לה בלימודיה מבחינה כלכלית.

ערב אחד יצאה אלין עם חברותיה לפאב, וכשישבה ליד הבר, ניגש אליה גבר בגיל העמידה, והציע לה ישירות ובלי מניירות לבוא לעבוד אצלו כנערת ליווי.

היו לה את כל הנתונים הגופניים למשוך אליה לקוחות, היא הייתה עוצרת נשימה. אלין כמעט נחנקה מההצעה הבוטה והגלויה הזאת, אולם משהו גרם לה לקחת את כרטיס הביקור של אותו גבר, ולהכניס אותו לתיקה, תוך כדי מלמול לא מחייב שתחשוב על זה.

לאחר כמה ימים, היא נענתה להצעתו, ביחד עם כמה תנאים משלה. כאשר התנאי העיקרי היה שתהיה לה דירה דיסקרטית, שבה היא תוכל לקבל את הלקוחות.

היא לא הייתה מוכנה בשום פנים ואופן לעבוד בדירתה ו/או במקום שמקבל אליו לקוחות כמו בתחנת רכבת. אותה דירה דיסקרטית חייבת להיות נקייה מאוד ועם כל התנאים הראויים לסקס נעים, מקלחת צמודה וכדומה.

אלין ידעה לפנק, מעצם אהבתה לסקס, וכמה שיותר. לא הייתה משוחררת ממנה במיטה, היא יכלה להזדיין גם עם שניים במקביל, כמובן שהתעריף היה קצת יותר גבוה.

באחת הפעמים היא קבעה לסקס עם לקוח שלה, שביקש להגיע עם חבר טוב שלו, אשר הגיע לביקור מולדת מספרד.

הם נפגשו באותה דירה דיסקרטית נעימה ומאובזרת בכל מה שצריך.

שניהם זיינו אותה במקביל, אחד נמצא בתוכה והשני דוחף את הזין שלו לתוך פיה למציצה עמוקה וארוכה.

אלין נפתחה לשניהם במקביל, הרגישה אותם נכנסים ויוצאים ממנה אחד אחרי השני. פעם אחרי פעם הם הזדיינו, גומרים באנקות בתוכה, מסתובבים בחופשיות באותה דירה דיסקרטית ערומים כביום היוולדם, לא היה חור שהם לא היו בו, אנקות ההנאה שלהם הרעידו את קירות הבית.

"אוח, איזה כוס חם יש לך", גרגר הלקוח, כשחברו נכנס אליה במקביל לישבנה.

"אני יכול להיות בתוכך שעות ולזיין אותך בלי הפסקה", אמר.

הם גמרו במקביל.