בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 את אלה הכרתי במקרה דרך חבר, התחשק לי קשר חפוז ללא מחויבות וככה הגעתי אליה. היא הייתה מהממת, בתחילה לא הייתי פתוח למפגשים מהסוג הזה אבל כשהכרתי אותה זה באמת היה חידוש מדהים עבורי. אלה הייתה שיא השלמות, היא הייתה כל מה שבן אדם צריך.

אלה הייתה תכולת עיניים, גוף מושלם שגירה אותי מהרגע שהיא דפקה לי על הדלת ונכנסה פנימה ולו לרגע אל תוך החיים שלי. נערות ליווי זה לא היה הקטע שלי בחיים אבל היא באמת הייתה מיוחדת במינה, חוויה שאני לא מצטער עליה עד היום.

היא לא דיברה יותר מדי, היא ידעה בדיוק מה היא צריכה לעשות ומה להגיד, זה מצא חן בעיניי, קשר ללא מחויבות בדיוק כמו שאני אוהב, בסך הכול חיפשתי להרפות, מישהו שישחרר אותי מהלחצים שלי ובו זמנית ישחרר אותי מהחרמנות שתקפה אותי קשות.

היא לא דיברה יותר מדי, היא הפשילה את מכנסיי, אחזה במותניי, נתנה מבט מתרשם על הזין שלי והוא כבר היה בתוך הפה שלה. אוכלת את כולי, לוגמת אותי לאט ובזהירות, הראש שלי היה סחרחר מהדבר המושלם הזה. אוח אלה היא באמת הדבר המדהים ביותר.

"אני מת ללקק לך את הכוס" אני לוח והיא אומרת לי להסכמה עם הראש, לוקחת אותי לחדר השינה שלי כאילו היה שלה, מתפשטת, שוכבת על המיטה וקוראת לי לבוא.

אני מפסק את רגליה היפות, מלקק את פנים הירך שלה, הטעם שלה היה כמו של תותים מתוק שאין לתאר… מלקק ואז הלשון שלי מוצאת את דרכה לתוך הערווה, הכוס החם והמדהים הזה שלה. מזיין אותה עם הלשון והיא מתענגת על כל חדירה עם הלשון שלי כאילו היה זה הזין שלי חודר אליה…

"אני רוצה שתזיין אותי עכשיו" קראה אליי ואני לא יכולתי לפספס, הכנסתי את הזין שלי עמוק לתוך הכוס שלה. נכנס ויוצא ושוב יוצא ושוב נכנס. זה היה מגרה, לאחר כמה פעמים בלבד גמרתי בטירוף, הגעתי לאורגזמה שאין לתאר ובגדול את החוויה הזאת עם נערות ליווי אני חייב לנסות לפחות עוד פעם אחת.