בננה פורטל דירות דיסקרטיות


איציק סגר את הטלפון, לאחר שיחה ארוכה עם איש הקשר שלו באיטליה, והתקשר לניקול. הוא היה צריך לעלות למחרת על טיסה לאיטליה, לצורך עסקים דחופים. עסקת ייבוא הרהיטים שעבדו עליה תקופה ארוכה נתקלה במבוי סתום, ואיציק היה חייב להגיע לשם, כדי  לפתור את העניינים. בשיחה עם איש הקשר שלו, נאמר לו שחשוב שיגיע מוכן גם לאירוע רב משתתפים, דבר שיפתח בפניו דלתות נוספות, והרושם חייב להיות פנומנלי מכל הכיוונים.

כשניקול ענתה לו, הם ניהלו שיחת חולין קצרה. לאחריה שאל אותה איציק את תוכל להתלוות אליו לשבוע לאיטליה.

היא סיפקה שירותי ליווי ברמה גבוהה מאד. בחורה בסוף שנות העשרים לחייה, נראית כמו שחקנית קולנוע, חריפה בשכלה ואינטליגנטית ברמות מטורפות. ראשים הסתובבו אחריה והליכתה שידרה בטחון מלא ומודעות לעצמה, תוך שמירה על כבוד עצמי ומסתוריות. התעריפים שלה היו גבוהים מהרגיל, אולם היא הייתה שווה כל שקל. כשחזרה אליו עם תשובה חיובית, ירדה לו אבן מהלב. ניקול הייתה נערת ליווי שמאוד אהב, היא ידעה בדיוק מה הוא אוהב, התנהלותה בחברה הסבה לו נחת והתרוממות רוח, והוא הרגיש איך היא מעיפה אותו לגג העולם בכל הזדמנות. לא הייתה לו סבלנות לטפח זוגיות, וכחולה סקס הוא מצא את עצמו נהנה מחברתה בלי מחויבות וללא משוא פנים.

ניקול החלה לספק שירותי ליווי תקופת מה לאחר שהחלה לעבוד כנערת ליווי. היא הייתה מודעת לצורך שנוצר בשירותים אלו, והחליקה פנימה לתחום בנונשלנטיות, מבססת את מעמדה כאחת המובילות בתחום.

הטיסה לאיטליה עברה מהר, את זמן הטיסה בילו ניקול ואיציק בסקס חסר מעצורים וחזק במטוס הפרטי שברשותו. הגוף שלה שיגע אותו, הלשון שלה הגיעה לנקודות באזור חלציו שלא ידע שקיימים בכלל. מביאה אותו לחוות רעידות בלתי נשלטות בכל חלקי גופו. החדירה שלו לתוך הכוס שלה הייתה פראית ועצומה, כשרגליה פשוקות על כתפיו בגמישות. גניחות ההנאה שלה מהזין העצום שלו בתוכה, מביאות אותו להגביר את הקצב. היא ידעה בדיוק מתי לעצור לשנייה, ולהפעיל עליו לחץ, ומתי להמשיך ולנוע.

פגישת העסקים התקיימה במשך שעות ארוכות, כשניקול מסתובבת בזמן זה ברחובות רומא. בסיומה של הפגישה היא חיכתה לו במלון, מרגיעה את עצביו המתוחים בסקס חושני ועוצמתי. את המסיבה יומיים לאחר מכן הם עברו בהצלחה, ואיציק חזר הביתה עם עסקה חתומה בכיסו. הכסף ששולם לה ניתן באהבה.