בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 המצב לא היה משהו בארץ זה ידוע לא מהיום, אימא חיפשה להשלים הכנסה כי לא היה מי שיפרנס את הבית וככה היא הגיעה אל דירות דיסקרטיות, היא הייתה שם פקידה אבל גם זה לא ממש הכניס לה כסף.

יום אחד בזמן שהיא עובדת החלטתי להציץ לראות מה קורה שם.. האם היא באמת עובדת בדירה פרטית או שהיא עושה משהו אחר? פתאום נכנס גבר שנראה מעולה פנימה, היא סגרה את הדלת ויכולתי לראות דרך החלון מה הוא עושה… הם מתנשקים, אני מרגיש את מה שקורה שם.. היא לא עובדת כפקידה היא מרוויחה ממשהו אחר.

היא מנשקת אותו והוא מנשק אותה, הראש שלה בחזה שלו, הוא חופן את השד ומכניס את הפטמה לתוך הפה, מלקק בתאווה את הפטמה, יורד למטה, מפסק את הרגליים שלה ומתחיל למצוץ לה את הכוס. מפסק לה עוד ועוד את הרגליים, משחק עם הדגדגן, מלקק אותו בתאווה ענקית.

הלשון שלו פולשת ישירות אל תוך הכוס שלה, נכנס ודוחף את הלשון והיא נאנקת, היא מטה את הראש שלה לאחור, הוא מלקק אותה, מסובב אותה אליו, נעמד, משחק לה עם הדגדגן בעמידה, האצבעות שלו מתפלשות אל תוך פנים הירך שלו, מנשק אותה עכשיו בצוואר.

היא  אוחזת את הזין שלו ומביאה לו ביד תוך כדי שהוא מאונן לה בהנאה ומחדיר את האצבעות עמוק יותר ויותר.

הם נשכבים על הרצפה, הוא מזיין אותה הוא עליה, מחדיר לה את הזין עמוק לתוך הכוס, היא כורכת את הרגליים סביב הגוף שלו, הישבן שלו עולה ויורד, הוא בתוכה… היא צועקת.. "תזיין אותי חזק כאן ועכשיו"…

הוא נשען על הריצפה והוא מזיין אותה כשהיא יושבת עליו, רוכבת עליו בטירוף, מזדיינים חזק, היא דוהרת עליו וגומרת כמו מטורפת. "טוב לך אה" הוא שואל אותה וממשיך לזיין אותה, דואג שהזין שלו יהיה עמוק בתוכה…

היא גומרת כמו מטורפת והוא גומר יחד איתה… הם נשכבים זה על זו ומעשנים סיגריה יחד.