בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 איגור ישב מול המחשב בחדרו שבמלון והסתכל בתמונות של נערות ליווי אשר הציעו את שירותיהן המיניים. בעניינים עסקיים ובעבודה איגור היה כריש וחזק, אולם מול בנות המין היפה וכשזה הגיע לחייו הפרטיים איגור מצא את עצמו לבד וחסר בטחון לחלוטין. מתוסכל מזה שהוא לא מצליח להביא את עצמו לידי כך שהוא יתחיל עם מישהי שמצאה חן בעיניו בלי לקבל שיתוק מהפחד שמא יביך את עצמו.

הוא נשאר בתול בן 30, מתוסכל מינית והזרע כבר עלה לו למוח. הוא היה חייב לעשות משהו כדי להשתחרר מהפוביה שלו, הוא החליט אחרי המון לבטים לשכור את שירותיהן של נערות ליווי שיהיו לצידו באירועים חברתיים ,יקיימו אתו יחסי מין ובמשך הזמן שיעלה לו הבטחון העצמי מול נשים אחרי שכבר ישתפשף מעט.

כסף לא היווה בעיה, איגור בהחלט היה מבוסס כלכלית.

הוא היה בארצות הברית לפגישות עסקים ארוכות, והשהות שלו שם תוכננה לחודשיים קדימה, הוא היה חייב בזמן הזה לחזור מנוסה וחסר פוביות הביתה.

לאחר כמה שיחות טלפון לכמה נערות ליווי הוא הגיע לאחת בשם אן ושם הוא נעצר. הוא הרגיש שהיא זו שתוכל לעזור לו, הם דיברו והוא סיפר לה בקצרה מה הוא צריך ולאן הוא חותר להגיע.

היא הבטיחה לו שכאשר תסיים אתו הפוביות שלו יהיו מאחוריו.

למחרת היא התלוותה אליו לאירוע חברתי ,מהממת ביופייה, חושנית להפליא ואשת שיחה מעניינת מאד, באוזנו היא לחשה לו שאת כישוריה המיניים הוא יגלה ויחווה בפרטיות מוחלטת, משאירה אותו בציפייה דרוכה וגירוי לכל אורך הערב. בהגיעם למלון, הוא לא ידע מה לעשות ואן נכנסה לפעולה ברוך ועדינות.

היא ליטפה אותו, מפשיטה אותו מבגדיו בעדינות, מבקשת ממנו לגעת בה גם ולתת דרור לחשקיו.

הוא הפשיט אותה נרעד, אולם מהר מאד הוא מצא את עצמו בתוכה עם כל הזין שלו. ההרגשה הייתה מדהימה, הפעם הראשונה נגמרה מהר מאד, ולאחר כמה דקות הוא היה מוכן שוב. היא מצצה לו את הזין מכילה את כולו בפיה, נשארת על ברכיה בעודו עומד מעליה, אצבעות ידיה אוחזות בישבנו, הוא הרים אותה והשכיב אותה על המיטה נכנס לתוכה בפעם אחת.

המחסום המיני שלו ירד, ובמהלך החודשיים הבאים אן הייתה לצידו כל אימת שביקש, מלווה אותו ומעלה לו את בטחונו. בלילה האחרון לשהותו היא הגיעה עם בחורה נוספת, ואמרה לו שזאת מתנת פרידה. לילה בלתי נשכח עם שתי נערות ליווי.

זה היה בהחלט בלתי נשכח, וזה כבר סיפור לפעם אחרת.