בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 במשך שנתיים וחצי התנזרתי מסקס במודע, זאת אחרי שאהבת חיי תפסה אותי במיטה עם מישהי שאפילו  לא ידעתי את שמה. כמובן שעוד באותו לילה היא זרקה אותי לקיבינימט ואני נשארתי עם לב שבור. כעסתי על עצמי ועל ההתמכרות המטורפת שלי לסקס, החלטתי להעניש את עצמי בהימנעות מהדבר שהכי אהבתי.

עד שכבר לא יכולתי יותר להמשיך לאונן, התגעגעתי למגע  אישה ולגמירה בתוך כוס חם ולוהט.

מהרגע הראשון שנכנסתי לאתר שמציע דירות דיסקרטיות בצפון נדלקתי כמו מטורף בציפייה דרוכה לסיים את הערב בתוך אישה, ויהי מה. אחת מהן משכה את תשומת לבי, הרגשתי איך הזין שלי נעמד כמו אבן והתקשרתי. הקול שנשמע מהצד השני תאם בדיוק את התמונה, סקסי, חושני ומפתה. לאחר שיחה קצרה, היא נתנה לי את כתובתה ונכנסתי להתקלח.

"פתוח" נשמע קול סקסי מביתה כשנקשתי על הדלת. המראה שניגלה לעיני עצר את נשימתי. היא שכבה על הספה הגדולה והמרווחת במרכז הסלון, כשלגופה נעלי עקב בלבד. עיניים חתוליות גדולות הביטו בי, חזה זקור ופטמותיה מושלמות. גופה ארוך ומדהים, הכוס שלה פתוח לקראתי כשרגליה פשוקות. אחת על הרצפה והשנייה על משענת הספה. בלי מילים הורדתי מעלי את בגדיי בחופזה,  הזין שלי עומד גדול וקשה כמו מגדל אייפל. בדחיפה אחת ופראית נכנסתי לתוך הכוס הלוהט והוורוד שלה עד הסוף, מרגיש את הנרתיק שלה סוגר עלי בלחות. זיינתי אותה בלי לעצור, מגביר את הקצב עם כל רגע שחולף. "אוח, אוח, כן" גנחתי בתוכה כשהביצים שלי מתנגשות בעכוזה. היא הרימה את אגנה לכיווני, להכיל אותי עמוק יותר בתוכה ואני ראיתי כוכבים. גמרתי בתוכה כשהזרע שלי לא מפסיק לזרום ממני. באותו רגע שמחתי ששכרתי את אותם שירותי ליווי שלה למשך הלילה. היה לי עוד הרבה מה לתת.

במיטה, אחרי מקלחת מהירה, הזין שלי היה תקוע עמוק בתוך הגרון שלה. היא מצצה אותו כאילו אין מחר, ואני, מעולף מעונג החזקתי בשערות ראשה שתמשיך עד שגמרתי שוב בפיה. הזין עוד עמד לי כשרכבה עלי בסופו של דבר, החזה שלה בין ידיי ואני תוקע אותה שוב ושוב.

נגמרה ההתנזרות הארוכה שלי מסקס.