בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אחמד היה לקוח קבוע של שרותי סקס למיניהם. הוא אהב סקס והרבה, וידע לפרגן במתנות לבנות שאתן נפגש לזיונים. דבר אחד היה מאד קריטי לו, הוא שכר את שירותיהן של שתי נערות ליווי קבועות, ותמיד שכב איתן בדירה ששכר באופן קבוע אותה ייעד להיות דירה דיסקרטית. מעצם היותו קבלן בניין הוא יכל להרשות לעצמו להחזיק בדירה כזאת על בסיס קבוע. את אותה דירה דיסקרטית הוא אבזר בכל מה שהיה צריך בשביל שחוויית הסקס שם תהיה כמה שיותר נעימה, נינוחה, נקייה וחלקה.

במקלחת תמיד היו מגבות נקיות, סבונים וכלי רחצה, במטבח תמיד היו בקבוקי שתיה, פירות וחטיפים במקרר, ופינת הקפה הייתה מדוגמת בכל מה שצריך.

הסדינים הוחלפו על בסיס קבוע, הוא דאג שתגיע מנקה לאותה דירה דיסקרטית שלו שלוש פעמים בשבוע בשעות הבוקר וזאת כדי להחזיק את הדירה ברמת ניקיון גבוהה ביותר.

באותו בוקר הוא שהה בדירה ביחד עם יאנה, נערת ליווי מעלפת ביופייה, גוון עורה לבן וגופה חלק ונעים למגע. הזין שלו היה עמוק בתוכה, כשהוא מזיין אותה בעמידה, אוחז אותה בישבנה ומרים ומוריד אותה על הזין הזקור שלו. היא הייתה קטנת ממדים ולידו היא נראתה כמו בובת ברבי, אולם הכוס שלה הכיל את כל הזין הגדול שלו עד סופו והוא חש את חום גופה והרטיבות שלה על כל סנטימטר בכלי שלו. היא הייתה לוהטת ואנקות ההנאה שלו הדליקו אותו יותר ויותר.

"אחמד, כן, חזק יותר, אוח" גנחה יאנה בעוד שדיה קופצים יחד עם קצב החדירות שלו לתוכה. "חזק יותר, איך הזין שלך ממלא אותי, איזה גבר אתה" המשיכה. הוא הפיל אותה על המיטה הגדולה בחדר השינה והפך אותה על בטנה, מפשק את רגליה ומכין את ישבנה לחדירה שלו. הוא אפילו לא נתן לה זמן להבין מה קורה ודחף את הזין שלו לתוכה בדחיפה אחת חזקה. היא נאנקה מכאב, אולם מהר מאד השתחררה והרפתה. הוא זיין אותה חזק יותר ויותר עד הגמירה שלו בתוכה.

הוא נכנס להתקלח נהנה מהנוחות שאותה דירה דיסקרטית שלו סיפקה לו.

יומיים אחרי זה הגיעה אליו נערת הליווי השנייה שלו, הוא זיין אותה במשך שעתיים רצופות