בננה פורטל דירות דיסקרטיות


 

הוא גנח כשחדר לתחת שלה באחת מאותן דירות דיסקרטיות שאהבו ללכת אליהן. הם לא יכלו להיפגש בגלוי באף מקום. הוא הכיר אותה במהלך שירותו הצבאי בשטחים, ובביקורת אישורי מעבר לישראל לבדיקות רפואיות בארץ היא מגיעה מלווה באביה. בחורה יפה מכפר ערבי במדינה רוויית מלחמות, שנאה ועויינות. על פי תעודת הזהות שלה ידע רק שקוראים לה לילה והוא חלם עליה מאותו יום, מאוהב באותה נערה ערביה. הרגשות היו הדדיים וחזקים, והם מצאו את עצמם בדרך לא דרך נפגשים לזמנים קצובים.

כשאביה היה בטיפול כימותרפי היא ניצלה את הזמן לחמוק מבית החולים החוצה. נפגשת עם אורן אהובה בהתרגשות מהולה בפחד אימים שמא מישהו יראה אותם יחד וישחט את שניהם. "אוח, לילה, אני מת" לחש לה, מגביר את קצב חדירת הזין שלו לתוכה. הוא יצא ממנה, סובב אותה על גבה והחדיר את הזין שלו לתוך הכוס החם והלוהט שלה. רגליה סביב מותניו, חיבקה אותו בידיה ומשכה אותו אליה לנשיקה ארוכה ולוהטת, גופותיהם כרוכים אחד בתוך השנייה בסקס לוהט מלא תשוקה ואהבה.

הם נפגשו בכמה דירות דיסקרטיות , מגיעים אליהן כל אחד בנפרד ויוצאים משם בהיחבא, לא יודעים מתי ייפגשו שוב ויממשו את אהבתם. "תזיין אותי, חביב אלבי" גנחה "תזיין אותי כאילו זאת הפעם האחרונה שאתה פוגש אותי". הוא נשק לה, עוצר את עצמו בתוכה. נוצר בליבו את הרגעים האלו, ובוחן את פניה באהבה. לו רק היו חיים במציאות אחרת הכל היה הרבה יותר פשוט התכווץ ליבו בכאב. הוא חזר לזוז בתוכה, הזין הגדול שלו עטוף כולו בתוך נרתיק חם ולוהט, ברטיבות משכרת. הם גמרו ביחד בצעקה משותפת, הזרע שלו זורם בתוכה.

כשנפרדה ממנו לאחר שעה ארוכה הבטיחה לו בדמעות בעיניה ליצור אתו קשר ברגע שתוכל. המפגשים היו מועטים, והוא מצא עצמו ממתין לשיחות טלפון ממנה. הרי הוא לא יכול להתקשר, איך תסביר מי הגבר היהודי שמדבר איתה? הוא הביט בגבה המתרחק ממנו כשהלכה מהר לכיוון בית החולים בו היה אביה, לא מודע בכלל לזה שזאת הפעם האחרונה בה הם נפגשים.