בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 האורגיה היחידה שלקחנו בה חלק הייתה כישלון חרוץ. באופן מפתיע היוזמה דווקא הגיע ממנה, יום אחד אחרי סקס מהנה במקלחת היא העלתה את האפשרות שניקח חלק באורגיה. סיפרה שבראש שלה זה נראה לה מדהים והייתה שמחה לקחת חלק במשהו כזה יחד איתי. בימים שאחרי דיברנו על זה בלי סוף (בעיקר היא) וראינו שעות של סרטים (בעיקר אני). אך בפועל לקח לה כמה דקות בלב אחרי שהגענו לווילה המפוארת להחליט שאנחנו עפים הביתה. הזכרים העירומים שמתקרבים אליה ומרשים לעצמם יותר מידי העלו בה הרגשת בחילה והמחשבה על סקס איתם בכלל לא באה בחשבון. בדרך הביתה בעיקר שתקנו עד ממש בכניסה לבית שהיא אמרה משהו כמו

"בא לי אנשים אבל לא בא לי לעשות איתם אורגיה או משהו כזה. סקס זה רק אני ואתה"

אורגיה בעולם העתיק

בכמה ימים שאחרי עוד ניסיתי להעלות כל מיני רעיונות אך היא פסלה את כולם. בראשון בלילה יצאנו לסרט. בחרתי לנו סרט מתח שהביקורות טענו שהוא נועז ובוטה עם סצנות מיניות שלא היו מביישות סרטים ארוטיים מן השורה. בית הקולנוע היה כמעט ריק וחוץ מאתנו ישבו עוד זוג מבוגר ושני נערים, כל זוג בשורה נפרדת נהנים מהפרטיות. הסרט אכן היה מיני. החל מקטעי פיתוי מתוחכמים דרך זיונים ועד סאדו מאזו שלא הסתיר שום דבר. בערך בחצי הסרט הרגשתי את אשתי שולחת יד לכיווני ומתחילה ללטף אותי. זה לא היה ליטוף של זוגיות חמודה אלא ליטוף מיני לחלוטין. ידיה נשלחו לתוך חולצתי והרגשתי אותי משחקת וצובטת לי את הפטמה בידיעה שזה אחד הדברים שהכי מעוררים אותי. כשהפניתי את מבטי אליה הופתעתי לראות אותה מביטה היישר אלי.

"אני צריכה שתעזור לי לגמור" לחשה אלי במבט חודר "אני צריכה את האצבעות שלך על הדגדגן שלי עכשיו"

הצבעתי על הצופים אחרים ולחשתי אליה "מה איתם?"

"הם עסוקים בסרט. אל תדאג זה לא ייקח יותר מידי זמן" קבעה ונשענה אחורה על המושב. ידה שעל הפטמה שלי צבטה בחוזקה והחלה למשוך אותי לכיוונה. נשענתי לכיוונה ממשיך להביט במסך הקולנוע ושלחתי את ידי לתך מכנסיה. כשהתגברתי על התחתונים ועברתי על אזור המפשעה החלק שלה הרגשתי את גופה מתקמר אחורה עוד יותר. ראיתי שהיא מתאמצת להחניק את קולות העונג. המשכתי עם ידי והגעתי לכוס מפשק את השפתיים שללא ספק כבר היו נפוחות ומוכנות. הרטיבות שהמתינה לי בפנים אישרה את מצבה של אשתי. שלחתי ארבע אצבעות קפצות לתוכה והרגשתי אותה מתחילה לרעוד. ידה שאחזה בפטמתי כמעט ותלשה אותה וקצב הנשימות שלה גבר וכבר לא היה כל כך חרישי. לאחר עוד פעמיים שדחפתי את אצבעותיי לתוכה שמעתי אותה לוחשת בחצי חנק "תתקדם, אני כבר מעבר לשלב הכוס". שלפתי את אצבעותיי וגיששתי למצוא את הדגדגן "כן כן כן" חרישי אישר שמצאתי אותו וגם הלחץ על הפטמה השתחרר. התחלתי בתנועות סיבוביות עם אצבע אחת על הדגדגן ישירות, ידעתי שהיא קרובה אך לא שיערתי עד כמה, אחרי לא יותר מעשר שניות חשתי את כל גופה רועד בחזקה ופחדתי שחריקות המושב יגרמו לאחרים להביט לאחור. היא המשיכה לרעוד עוד דקה ארוכה אוחזת את ידי בשתי ידיה לבל אשלוף אותה החוצה. הבטתי בה במבט חטוף וראיתי את פניה עדייו מכווצות מהמאמץ להחניק את הקולות עד שהרפתה את כל גופה וצנחה לתוך המושב באפיסת כוחות.