בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 יענקל'ה בן העשרים היה אברך צעיר מירושלים. הוא היה עילוי בישיבה בה למד, אולם ליבו לא היה שלם עם אורח החיים, שבו גדל ועליו התחנך. כולם ייעדו אותו לגדולות, והוא בתוך תוכו הרגיש שהוא עומד להתפוצץ. הוא לא ידע אישה מימיו, ושידוך עדיין לא נמצא לו. הוא סירב להתחתן עם כל מי שהציגו בפניו, בתואנות שונות.

הוא לא יכול לספר לאף אחד את אשר על ליבו. הוא היה מאוהב בחילונית גמורה מתל אביב, שפגש לגמרי במקרה חצי שנה קודם לכן, באוטובוס מתל אביב לירושלים. כל הדרך הוא לא הסיר ממנה את עיניו, והיא הגניבה אליו מבטים מפעם לפעם. הוא היה אחד הגברים הכי יפים שהיא ראתה בחייה, והיא ראתה לא מעט. תל אביבית…

כשירדו במרכזית בירושלים, היא הכניסה לכיס מעילו פתק עם שמה ומספר הטלפון שלה ורשמה שם שהיא תשמח להכיר אותו.

שבוע לאחר מכן, הוא נסע לתל אביב, והתקשר אליה מהדרך, נרגש ומגמגם. הוא שאל אם יוכלו להיפגש במקום שקט, והיא נתנה לו כתובת של אחת מאותן דירות דיסקרטיות רבות שהיו פזורות בתל אביב, והושכרו לפי שעות.

רובן היו דירות נקיות, ומוכנות לכל דבר. מקלחות נקיות, מגבות וכלי רחצה, מיטות מסודרות ומקרר קטן עם דברים קטנים לנשנושים.

הוא הגיע לכתובת, ועלה כשרגליו רועדות מעט. פעם ראשונה שהוא היה במצב כזה, והוא לא ידע מה עושים ולמה בדיוק לצפות.

היא פתחה לו את הדלת, וחייכה אליו.

הוא נמס באותה שנייה, ומשך אותה אליו. היא הרגישה מבעד לבגדיו את הזין שלו עומד זקוף, ואת רעידות גופו. בעדינות אינסופית היא הורידה מעליו את בגדיו, והעניקה תשומת לב מיוחדת לזין שנגלה מולה. היא הכניסה אותו לפיה, ומצצה אותו בתשוקה. הוא השכיב אותה על הספה וחדר אליה בכוח רב, גומר מהר מדי לטעמו. היא חיבקה אותו ברגליה, כשהוא עדיין בתוכה, והחלה לגרות אותו שוב. היא אחזה בפאותיו, והרימה לקראתו את אגנה, מרגישה את הזין שלו מתקשה בתוכה שוב. הפעם הוא היה חזק כמו אבן. יענקל'ה זיין אותה אחוז טרוף, נכנס ויוצא ממנה כשהוא מרגיש את הרטיבות והחום של הכוס שלה עוטפים אותו.

הם נפגשו בכמה דירות דיסקרטיות בתל אביב עוד מספר רב של פעמים.

הוא חזר בתשובה, התנתק ממשפחתו והתחתן איתה.