בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 רותי ישבה בשעות בין הערביים על חוף הים, מבטה הרחיק אל האופק, והדמעות לא הפסיקו לזרום מעיניה. היא יצאה ממערכת יחסים ארוכה מלאת אהבה ליותם, ומצידו היא קיבלה ללא הפסק יחס של השפלות בלתי פוסקות. במשך שנתיים וחצי היא עמדה מולו חסרת יכולת ועמוד שדרה לסיים את מסכת ההתעללויות הבלתי פוסקת שחוותה ממנו.

עד שיום אחד היא קמה ועשתה מעשה.

היא ארזה את חפציה בדירתם המשותפת, השאירה לו מכתב פרידה קצר בן שלושה משפטים וסגרה אחריה את דלת ביתם בפעם האחרונה, מבלי להביט אחורה, שמא תתחרט ותחזור על עקבותיה.

היא לא הבינה איך היא נתנה לעצמה לבזבז עליו כל כך הרבה זמן, אבל מצד שני היא אהבה אותו אהבת נפש וקיוותה שדברים ישתנו.

רותי הייתה ללא משפחה בישראל, היא עלתה מאוסטרליה כחיילת בודדה וכאן היא נשארה, והיום בגיל 23 היא מצאה את עצמה יושבת בחוף הים ומחפשת תשובות באופק הרחוק איך ייראו חייה ואיך היא תמשיך.

בבנק היו לה חסכונות מועטים, והיא ידעה שללא הכנסה גבוהה ומיידית היא תגמור את הכסף תוך חודשים ספורים.

גברים חיזרו אחריה תמיד, ושם היא קיבלה את ההחלטה האמיצה הנוספת בחייה, היא תהיה נערת ליווי לפחות לשנתיים הקרובות, תתאפס על עצמה כלכלית ותמשיך הלאה.

היא עברה לגור אצל חברה טובה מימי הצבא, ופרסמה את עצמה במדיות.

מהר מאד החלו להגיע אליה טלפונים מגברים, אשר חיפשו סקס מהיר וחסר משמעות. מכיוון שהיא לא יכלה לקבל אותם בבית חברתה, היא סגרה עם כל אחד מהם מפגש באחת מאותן דירות דיסקרטיות, אשר משולמות לפי שעה.

בתחילת דרכה גבתה רותי מחירים נמוכים יותר משאר הבנות, אולם עם הזמן והניסיון גבר בטחונה העצמי, ועם מעגל לקוחות קבועים הולך וגדל, היא הרשתה לעצמה להעלות מחירים תוך הקפדה על מפגשים רק בתוך דירות דיסקרטיות, שסיפקו מענה מדויק לצרכיה וצרכי לקוחותיה. המחירים היו הגיוניים, הדירות היו נקיות, ותמיד הסדינים היו מוחלפים ומגבות המקלחת הוחלפו כמה פעמים ביום.

אושר, הלקוח הראשון שלה, מצא אותה חמה לוהטת ומלאת אהבה ונתינה. כשזיין אותה הרגיש כאילו הוא הגיע לחוף מבטחים, הסקס איתה העלה אותו לגבהים חדשים, עד שקלט שזה לא רק הסקס. הוא התאהב בה.

לאחר חתונתם, היא עזבה את העבודה.