בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 הי, קוראים לי אביאל, ורציתי לספר לכם על החוויה שלי עם קוקסינלית. וכך היה –

הגיע יום הנישואין שלי עם אשתי שתחייה, שקוראים לה אביב, והלכנו לחגוג את האירוע המכונן בבית קפה השכונתי שלנו. השיחה זרמה על הא ועל דא, שלפתע אביב שטחה בפניי שהכול בינינו נהיה שגרתי מדי. אבדו הניצוצות שהיו לפני כעשר שנים. מהסיבות הברורות מאליהן – בית, ילדים, משכנתא, עבודה וחיי השגרה. לא יכולתי שלא להסכים אותה, ושאלתי אותה מה היא מציעה לעשות בנדון.

לאחר שהיא התחבטה רבות איך לומר לי את זה, היא פשוט פלטה – צריך להוסיף מישהו לחיי הסקס שלנו, מישהו שיתבל קצת את האווירה. הייתי בטוח שהגיע יום ההולדת שלי. ככלות הכול, האם יש מתנה לגבר יותר אדירה מזאת?

הימים חלפו ועברו להם, ואחרי כחודש הוספנו לחיי המין שלנו את אביגיל, בחורה צעירה ורווקה. מאוד נהניתי לצפות באשתי עם עוד אישה, ועוד יותר היה כיף ליהנות מיתר תשומות לב של שתי בחורות. בשלב הבא הוספנו בחור בשם אביגדור, נהניתי לבחון את עצמי מביט בבחור שדופק את אשתי, אומנם אודה ולא אבוש שהקנאה אחזה בי, אבל לראות אותה כל כך נהנית פשוט עשה לי את זה.

אחרי כשבוע הזמנו חדר בצימר, אביב עשתה לי הפתעה, ובחדר חיכתה לנו בחורה בשם אביגיל. היא הייתה מושכת, שדיים זקורים, נאה מאוד, שחורדינית, מה שנקרא. שמענו מוסיקה טובה, שתינו לשוכרה ועמעמנו את האורות בחדר. שתיהן השילו מעליהן את הבגדים חיש מהר, והתחילו לרדת האחת לשניה. הסתכלתי עליהן, ופשטתי גם אני את בגדיי ממני. משהו היה נראה לי מוזר. הבטתי שוב, הפעם יותר לעומק, באביגיל, והשמיים נפלו מעליי, ראיתי שבמקום כוס יש לה פשוט זין…

הדבר הראשון שהצלחתי לומר זה – אלוהים ישמור. שתיהן הרימו את ראשן, אך מהר מאוד הבנתי שאשתי היקרה ידעה את העובדה הבסיסית הזאת מלכתחילה, ולא ידעתי אם לכעוס או אם לצחוק. הייתי ממש חסר מלים. הן התחילו להתנשק בשיא הלהט. אודה ואתוודה – זה היה ממש מוזר, אפילו בשביל גבר שנחשב לממש נאור, כמוני. החוויה הייתה קצת גדולה עליי, אומנם החלום הרטוב של כל גבר זה להיות עם שתי נשים, אבל ככלות הכול מדובר אודות גבר, או שמא רק חצי גבר, אני לא באמת מבין בכל העניינים הללו…

עד כמה שאני נחשב לגבר מתקדם, זה היה קצת יותר מדי בשבילי, והכרזתי על פרישה מוקדמת, והשארתי את "שתיהן" לבד, שיבושם להן…